آرزو دارم ‌در حرم حضرت زینب (س) برای فرزندم مراسم یادبود بگیرم‌
آرزو دارم ‌در حرم حضرت زینب (س) برای فرزندم مراسم یادبود بگیرم‌

مادر شهید مدافع حرم گفت: آرزو دارم ‌در حرم حضرت زینب (س) برای فرزندم مراسم یادبود بگیرم‌.

به گزارش سرویس فرهنگی اندیشه گیلان، مادر شهید مدافع حرم “محمدحسین عطری” عصر امروز در دیدار جمعی از اعضای انجمن اسلامی دانش آموزان شهر رشت با ایشان، اظهار داشت: جلسات مذهبی تأثیر مثبت زیادی بر روی تربیت فرزندان دارد.

وی عیادت از خانواده‌های معزز شهدا را یکی از فعالیت‌های همیشگی فرزند خود برشمرد و گفت: اخلاص یکی از ویژگی‌های بارز شهید بود و معمولاً ایشان تمامی کارهای خود را پنهانی انجام می‌دادند حتی زمانی که برای سوریه اعزام شدند چیزی به من نگفتند.

مادر شهید عطری با بیان اینکه از کودکی فرزندان خود را در مراسم مذهبی و هیئات بزرگ کردم ابراز داشت: باید قدر شهدا را دانست و شماها با تقویت و حفظ ایمان و حجاب‌تان می‌توانید در این مسیر گام بردارید.

وی با اشاره به طمع دشمنان جهت ضربه زدن به جامعه زنان گفت: باید بدانیم که جنگ تمام نشده و پایداری انقلاب به‌دست دختران و زنان است و این قشر از جامعه باید با انتخاب صحیح مسیر و مصونیت از گناه و ترفندهای دشمنان، موجبات هدایت همسران و فرزندان خود را فراهم آورند.

مادر شهید عطری اظهار داشت: هنگامی که پیکر فرزندم را آوردند، دوست داشتم که پاهایش را ببوسم چون در مسیر حق گام نهاده بود اما پسرم از ناحیه پا مورد اصابت ترکش خمپاره قرار گرفته و پاهایش را در سوریه جاگذاشته بود.

وی بیان اینکه به مقدرات الهی راضی بوده و تسلیم اوامر الهی هستم گفت: خدا را شاکرم که فرزندم با شهادت از دنیا رفت و همواره از خدا خواسته‌ام که فرزندانم را سرمایه‌های زندگانی‌ام قرار دهد تا شرمنده امام زمان (عج) نباشم.

مادر شهید عطری با اشاره به اینکه محمدجواد با شهادت خود برای ما یک سرمایه جاودانی شد ابراز داشت: آرزوی عمر با عزت برای همه جوانان دارم و تمام آرزویم این است که پس از آزادسازی سوریه در حرم حضرت زینب (س) برای فرزندم مراسم یادبود بگیرم.

به گزارش اندیشه گیلان، شهید محمدحسین عطری ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ حین عملیات مستشاری در سوریه و دفاع از حرم حضرت زینب (س) و به‌دلیل اصابت ترکش خمپاره به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

جمعی از اعضای انجمن اسلامی دانش آموزان شهر رشت در راستای اجرای طرح لشکر فرشتگان امروز با حضور در منزل مادر شهید محمدحسین عطری با ایشان دیدار و گفت‌وگو کردند.

انتهای پیام/