یادداشت|آقای استاندار برای مبارزه با فساد اداری اولین گام تغییر مدیران فاسد است!
یادداشت|آقای استاندار برای مبارزه با فساد اداری اولین گام تغییر مدیران فاسد است!

خورسندی گفت: رفیق بازی و فساد اداری در دکترین مدیریت دولت مردمی جایی نخواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، کریم خورسندی مژدهی پس از انتصاب و معارفه اسدالله عباسی ” استاندار گیلان ” یادداشتی منتشر کرد.

متن یادداشت خورسندی به این شرح است:

آقای استاندار برای مبارزه با فساد اداری اولین گام تغییر مدیران فاسد است!

مراسم معارفه استاندار گیلان صبح امروز پنجشنبه ۶ آبان ماه با حضور وزیر کشور، نمایندگان استان و مدیران و مقامات گیلان در سالن الغدیر استانداری گیلان برگزار شد و آنچه که پس از سالها باید محقق می‌شد سرانجام رنگ واقعیت گرفت و یک مدیر بومی و فرزند این آب و خاک پس از مرحوم قهرمانی که اتفاقا آقای عباسی هم همولایتی آن مرحوم و اصالتا چابکسری است، استاندار گیلان شد.

انتظار بجایی که مردم دردمند و همیشه در صحنه گیلان منتظر آن بودند و دولت آیت‌الله رئیسی هم به درستی به آن لبیک گفت و علی‌رغم همه کارشکنی‌ها و تهمت‌ها و … سرانجام دکتر اسدالله عباسی که از تجارب خوب و ارزنده‌ای در کسوت نمایندگی و وزارت تعاون برخوردار است و گیلان و گیلانی را به خوبی می‌شناسد و حس و درک می‌کند به سمت استاندار گیلان منصوب شد.

بر این اساس اعتقاد داریم با توجه به رزومه ارزشمندی که دکتر عباسی در کارنامه دارد و شناخت و بینشی که در وی مشهود است، با عزم و ایمانی راسخ و با حمایت‌های همه جانبه نمایندگان، مسئولان و رسانه‌های استان مشکلات و تنگناهای متعدد و بی‌شمار گیلان را برطرف خواهد کرد.

ضمن اینکه اولین گفته‌های دکتر عباسی در مراسم معارفه‌اش در خصوص اینکه “خط قرمز مدیران استان باید مبارزه با فساد اداری باشد”، بسیار ارزشمند و مورد وثوق و تایید مردم گیلان قرار گرفته است.

همین که استاندار جدید گیلان می‌گوید اسامی اداراتی که فساد در آنجا وجود دارد را به بنده بدهید تا پیگیری کنم، چون رفیق بازی و فساد اداری در دکترین مدیریت دولت مردمی جایی نخواهد داشت، مایه مباهات است و امیدواریم آقای دکتر عباسی برای مبارزه با فساد اداری تغییرات را از بالا به پایین شروع کند و ابتدا با تغییر مدیران و معاونین لایه‌های متزلزل اداری استان را به سامان برساند تا به خواسته‌اش که همانا مبارزه با فساد است دست یابد.

کریم خورسندی مژدهی

انتهای پیام/*