اجازه ندهید داستان کربلا دوباره تکرار شود/جنگ امروز دشوارتر از جنگ تحمیلی است
اجازه ندهید داستان کربلا دوباره تکرار شود/جنگ امروز دشوارتر از جنگ تحمیلی است

شهید کوچک‌زاده در وصیتنامه خود آورده است: سخت‌ترین و مشکل‌ترین کار ماندن و گوش به فرمان و اطاعت کردن از ولی و رهبر است، تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی، جنگ نرم رخ می‌دهد، مراقب باشید و اجازه ندهید داستان کربلا دوباره تکرار شود.

به گزارش اندیشه گیلان، شهید حامد کوچک‌زاده مدافع حرم در وصیتنامه خود به نکاتی ارزشمند اشاره کرد که ضمن گرامیداشت یاد این شهید گرانقدر، مروری به وصیتنامه وی می‌کنیم:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

منَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

بعضی از مومنان بزرگ مردانی هستند که به عهد و پیمانی که با خدای خود بسته‌اند کاملا وفا کردند و بر آن عهد ایستادگی کردند تا برای خدا شهید شده و برخی با انتظار فیض شهادت مقاومت کرده و هیچ عهد خود را تغییر ندادند.

سلام و درود ما محض مبارک قطب امکان حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، سلام و درود ما بر امام خامنه‌ای عزیز که همه هستی‌ام فدایش، سلام و درود ما بر همه دلدادگان حضرت ارباب که درس آزادگی و مبارزه و قیام را به ما آموخت تا زیر بار ظلم و ستم نروی و در هر زمان و مکان مقابل یزیدیان زمانه که مصداق آن همین آمریکا (شیطان بزرگ) است، بایستیم، یزیدیان زمانه‌ای که با به وجود آوردن گروه‌های تکفیری مانند داعش درصدد نابود کردن اسلام حقیقی هستند.

آری! حال در این زمان فرزندان خمینی (ره) می‌روند تا با خون خود، عقیده و ایمان، حجاب و عفاف، مردانگی و شرف و اسلام ناب محمدی را از هجوم حرامیان پلشت نگهبان باشند، باشد که با پشتیبانی از ولی زمانه قدردان خون این عزیزان باشیم، و سخت‌ترین و مشکل‌ترین کار ماندن و گوش به فرمان و اطاعت کردن از ولی و رهبر است که بارها و بارها تأکید داشته که هان ای فرزندان روح الله! دارد تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی، جنگ نرم رخ می‌دهد، مراقب باشید، مراقب باشید و اجازه ندهید داستان کربلا دوباره تکرار شود.

نگذارید داستان اندلس دوباره تکرار شود.

هان ای دوستان! سینه‌زن‌های حضرت ارباب

بر حذر باشید که بعد از گذشت سه دهه از انقلاب، هنوز جنگ به پایان نرسیده، باور کنید، باور کنید که جنگ هست و جنگ امروز بسی سخت و دشوارتر از دفاع هشت ساله است، دشمن با تمام قوا از زمین و آسمان در حال حمله به مرزهای اعتقادی و ایمانی ماست. حرکتی کنید.

امروز دشمن در خصوصی‌ترین لحظات ما و به خصوصی‌ترین مکان‌های ما نفوذ کرده و بنیان خانواده که یکی از ارکان مهم جامعه است، را از هم پاشیده، و چگونه است که ما نسبت به این مسایل بی‌تفاوتیم، والله قسم که اگر هر کدام از ما به اینجا «بی‌تفاوتی» برسد، یعنی اینکه دشمن تیر خلاص به ما زده است.

بی‌تفاوتی یعنی هر کس به فکر خورد و خواب و خشم و شهوت باشد و لاغیر، بی‌تفاوتی یعنی اینکه نایب به حق آقام صاحب‌الزمان (عج) امام خامنه‌ای عزیز هر بار نسبت به این مسائل تذکر می‌دهد و ما فقط و فقط می‌شنویم اما هیچ اقدامی نمی‌کنیم.

بی تفاوتی یعنی سکوت در مقابل قتل‌عام و غارت مسلمانان، یعنی سکوت در مقابل از بین بردن اسلام.

دوستان اجازه ندهید این مسایل در جامعه عادی شود، یقین بدارید دشمنان قسم خورده‌ ما در صدد عادی‌سازی و از بین بردن آرمان‌های شیعه هستند، همانا که آرمان ما، تحقق بخشیدن به عدالت در کره زمین و ستاندن حق مطلومان و ستمدیدگان عالم است.

حقیر هم به  دلیل پاسداری از اسلام ناب محمدی و پایداری پرچم مقدس اسلامی و مبارزه با استکبار جهان، نابودی ظلم و ستم و نابودی اسلامی آمریکایی که با ظهور گروه‌های تکفیری خود را نشان داده است، می‌روم، از همسر دلسوز، مهربان، زحمتکش و عزیزتر از جانم، به پاس زحمات فراوانی که در این مدت کشید و سختی‌های زیادی را تحمل کرد، ممنون و متشکرم.

امیدوارم همچنان زینب‌وار به زندگی خود ادامه دهی و فرزندانمان را کماکان ولایی تربیت کنی.

همسفر روزهای سرد و گرم من! من را به‌خاطر کمی‌ها و کاستی‌ها ببخش و حلالم کن، مانند همیشه محتاج دعاهای خیرت هستم، اگر نبود مقاومت و پشتیبانی‌های تو، هرگز به جایی نمی‌رسیدم، از خدای کریم برای هزارمین هزاران هزار بار متشکرم که چنین نعمت خوبی را به من عطا فرمود، در پایان از تمام برادران و خواهران، دوستان و آشنایان حلالیت می‌طلبم.

نوکر نوکران ارباب حسین (ع) حامد کوچک‌زاده  ۹۴/۱۰/۰۴

انتهای پیام/