اجازه نمی‌دهیم فتنه‌گران بر مسندهای حکومت تکیه بزنند
اجازه نمی‌دهیم فتنه‌گران بر مسندهای حکومت تکیه بزنند

اقشار مختلف مردم و نمازگزاران گیلانی در اعتراض به تأیید صلاحیت فله‌ای فتنه‌گران در هیأت‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات شوراهای رشت فریاد مرگ بر فتنه‌گر را در مصلای این شهر طنین‌انداز کردند.

به گزارش اندیشه گیلان، به دنبال تأیید صلاحیت  و فله‌ای فتنه‌گران و داوطلبان مسأله‌دار در هیأت‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستاهای گیلان به‌ویژه در رشت، از روز گذشته اعتراض‌های بسیاری این هیأت‌ها را نشانه رفته و امروز قبل از خطبه‌های نماز جمعه رشت نمازگزاران فریاد مرگ بر فتنه‌گران را در مصلای امام خمینی(ره) این شهر طنین‌انداز کردند.

امروز اقشار مختلف مردم به ویژه خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران نسبت به تأیید فتنه‌گران در شورای شهر رشت واکنش نشان دادند و به نظر می‌رسد اگر هیأت‌های اجرایی و نظارت در تأیید صلاحیت‌ها اقدامی انجام ندهند بستر قیام و اعتراض عمومی در استان را مهیا کرده‌اند.

جانبازان با حضور در نماز جمعه با تأکید بر اینکه مجریان هیأت اجرایی قلب ایثارگران را شکستند، تصریح کردند: اجازه نمی‌دهیم فتنه‌گران بر مسندهای حکومت تکیه بزنند.

به گزارش اندیشه گیلان، ایثارگران خواستار توجه هیأت‌های اجرایی و نظارت انتخابات شورای اسلامی گیلان به مراجع چهارگانه شدند، آنها فتنه‌گران را مصیبتی برای جامعه دانستند.

ایثارگران در نماز جمعه رشت همچنین اظهار کردند: اگر نسبت به تأیید صلاحیت فتنه‌گران اقدامی نشود به اعتراض خود ادامه می‌دهیم.

انتهای پیام/فارس