ارائه تسهیلات و وام کم بهره به پرورش ماهی در منزل
ارائه تسهیلات و وام کم بهره به پرورش ماهی در منزل

شعبانپور از ارائه تسهیلات و وام کم بهره به پرورش ماهی در منزل خبر داد و گفت: جلساتی را با ۴ بانک برگزار کردیم و ظرفیت خوبی در دولت برای ارائه وام‌های کم بهره داریم که کم نظیر بوده است.

به گزارش اندیشه گیلان، حجت شعبانپور صبح امروز در همایش دهیاران که در سالن الغدیر استانداری گیلان برگزار شد اظهار داشت: استاندار گیلان تلاش زیادی برای امنیت شغلی دهیاران انجام داده است.

معاون استاندار گیلان با بیان اینکه دهیاران در صف اول نمایندگی دولت تدبیر و امید حضور دارند گفت: دهیاران تلاش زیادی در عرصه سازندگی کردند و اخیراً برای امنیت شغلی آنان مصوبه‌ای به تصویب رسیده است.

شعبان‌پور با بیان اینکه با مشارکت دهیاران بسیاری از شاخص‌های آب,گاز و آسفالت روستایی در چند سال اخیر ارتقاء یافته است بیان کرد: شاخص گاز روستایی گیلان از ۶۴ به ۹۶ درصد و شاخص آب روستایی گیلان از ۶۴ درصد به ۷۶ درصد رسیده است.

وی با اشاره به ارتقای شاخص آسفالت روستایی از ۳۹ به ۵۲ درصد بیان داشت: شاخص آسفالت راه‌های روستایی گیلان از میانگین کشوری جلوتر است و همچنین در بسیاری از شاخص‌ها مثل نرخ اشتغال و کسب و کار نیز رشد داشتیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با بیان اینکه در سال گذشته سه برف سنگین را پشت سر گذاشتیم عنوان کرد: برف تهدیدی برای ما بود ولی تدبیر اجازه نداد این تهدید به بحران تبدیل شود و دهیاران در این تهدید در صف اول کمک قرار داشتند.

وی از بازسازی و احیاء ۳۶۰ کیلومتر از شبکه برق فرسوده گیلان خبر داد و افزود: تا پایان امسال هزار کیلومتر از شبکه برق فرسوده اصلاح می‌شود و برای اصلاح شبکه برق برنامه ۵ ساله داریم.

شعبان‌پور از ارائه تسهیلات و وام کم بهره به پرورش ماهی در منزل خبر داد و گفت: جلساتی را با ۴ بانک برگزار کردیم و ظرفیت خوبی در دولت برای ارائه وام‌های کم بهره داریم که کم نظیر بوده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان خاطرنشان کرد: جلسات متعددی را پیرامون ساخت و ساز غیررسمی برگزار کردیم و ساخت و سازهای غیررسمی را کاهش داده و دست سازمان‌ها و مجموعه‌های غیررسمی را کوتاه کردیم.

انتهای پیام/