ارتقاء توان‌ فکری و اعتقادی دانش‌آموزان از برنامه‌های مهم و مطرح اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی استان گیلان است
ارتقاء توان‌ فکری و اعتقادی دانش‌آموزان از برنامه‌های مهم و مطرح اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی استان گیلان است

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گیلان با بیان اینکه دانش‌آموزان همواره باید افسران مدافع ارزش‌های انقلاب اسلامی در آموزش و پرورش و جامعه باشند گفت: ارتقاء توان‌ فکری و اعتقادی دانش‌آموزان از برنامه‌های مهم و مطرح اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی استان گیلان است.

به گزارش اندیشه گیلان، یاسر تقوی عصر امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه اتحادیه انجمن ‌های اسلامی از سال ۵۸ در کشور تشکیل شده است اظهار‌ داشت: علم‌آموزی در محیط‌های تشکیلاتی همواره از سفارشات امام راحل و مقام معظم رهبری بوده است.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان اعلام کرد: تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری همواره محوریت اساس کار اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی است.

وی تاسیس موسسه علمی آینده‌سازان در راستای تقویت بنیه علمی دانش آموزان را اقدامی مهم در انجمن اسلامی دانش آموزی عنوان کرد و گفت: به‌کارگیری نیروهای مسئول در اتحادیه‌های انجمن‌ اسلامی دانش‌آموزی مدارس استان گیلان با شاخص علمی انجام می‌شود.

تقوی با تاکید بر اینکه رویکرد اقدامات در اتحادیه دانش‌آموزی استان گیلان با محوریت دانش آموزان صورت می‌گیرد خاطرنشان کرد: پرورش عناصری موفق، مسئولیت‌پذیر و انقلابی از اهداف اتحادیه اسلامی دانش‌آموزی است.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان گیلان جنگ نرم را جنگ تغییر باورها و نگرش در اذهان مردم به‌ویژه در نسل جوان عنوان کرد و افزود: مقام معظم رهبری ناتوی فرهنگی از سوی دشمنان را تایید کرده‌اند زیرا دشمنان انقلاب از دیرزمان در حال طراحی جنگ نرم علیه ایران اسلامی هستند.

تقوی با اشاره به اهداف متعدد اتحادیه اسلامی دانش آموزی در استان گیلان تصریح کرد: تربیت و پرورش دختران و پسران مسئول و انقلابی در راستای تشکیل جامعه انقلابی سالم از اهداف و بستر فکری اتحادیه انجمن اسلامی دانش‌آموزی است.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان همواره باید افسران مدافع ارزش‌های انقلاب اسلامی در آموزش و پرورش و جامعه باشند گفت: ارتقاء توان‌ فکری و اعتقادی دانش‌آموزان از برنامه‌های مهم و مطرح اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی استان گیلان است.

تقوی با اشاره به اینکه تحقق و تعمیق ارزش‌های اسلامی در محیط دانش‌آموزی به‌صورت اثرگذار در جامعه به مرحله ظهور می‌رسد بیان کرد: اتحادیه انجمن‌های دانش‌آموزی، تعمیق ارزش‌های اسلامی در مدارس را از وظایف خود می‌داند.

وی بستر فضای مجازی را نیازمند توجه ویژه دانست و با تاکید بر اینکه در این حوزه غفلت شده است افزود: با آموزش و آشنایی صحیح دانش‌آموزان در استفاده از فضای مجازی می‌توان گامی مهم در حوزه فرهنگی برداشت و دانش‌آموزان نیازمند آشنایی با شیوه صحیح استفاده از فضای مجازی هستند.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان گیلان از انعقاد تفاهم‌نامه‌‌ای با سازمان فضای مجازی سراج استان گیلان خبر داد و بیان کرد: آموزش و ارائه راهکار‌های از سوی سازمان فضای مجازی سراج در خصوص سواد رسانه‌ای از جزئیات این تفاهم‌نامه است.

انتهای پیام/