ارتقای کیفیت علمی و نخبه پروری در راس برنامه های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی است
ارتقای کیفیت علمی و نخبه پروری در راس برنامه های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه ارتقای کیفیت علمی و نخبه پروری در راس برنامه های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی است گفت: ادارات شاهد و ایثارگر واحد های دانشگاهی در استان گیلان جهت بالا بردن ارتقای کیفیت علمی و نخبه پروری برنامه ریزی کنند

به گزارش سرویس فرهنگی اندیشه گیلان، علیرضا امیرتیموری از حضور مدیرکل بنیاد شهید استان و هیات همراه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت تشکر کرد و اظهار داشت: باعث افتخار دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان است که خدمتگذار و مسئول آموزش و ارتقای سطح تحصیلی سه هزار و ۲۸۵ نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر در واحد های دانشگاهی استان گیلان است.

دبیر هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان افزود: از تعداد سه هزار و ۲۸۵ نفر فرزندان شاهد و ایثارگر، تعداد  یک هزار و ۷۴  نفر در رشته های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در مقاطع کاردانی، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری شاغل به تحصیل هستند.

وی با تاکید بر افزایش خدمات دهی به فرزندان شاهد و ایثارگر، افزود: فرزندان شاهد و ایثارگر امانتی در دستان ما هستند که باید درخدمات رسانی و ارتقای کیفیت آموزشی و فرهنگی همیشه پیشقدم باشیم و در راستای رفع مشکلات آنان اقدام کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه ارتقای کیفیت علمی و نخبه پروری در راس برنامه های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی است گفت:  ادارات شاهد و ایثارگر واحد های دانشگاهی در استان گیلان جهت بالا بردن ارتقای کیفیت علمی و نخبه پروری برنامه ریزی کنند.

امیرتیموری با تاکید براینکه برگزاری جلسات مداوم و مستمر با بنیاد شهید استان گیلان باعث می شود تا آسیب ها در فرزندان شاهد و ایثارگر شناسایی شود افزود: مسئولان شاهد واحدهای دانشگاهی با برنامه ریزی مناسب، جهت برطرف کردن آسیب ها کوشا باشند.

مدیرکل بنیاد شهیدو امورایثارگران استان گیلان نیز در نشست با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت ضمن تشکر از میزبانی واحد رشت، دانشگاه آزاد را به  عنوان یکی از دستاوردهای مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد.

پاکاری گفت: باید بتوانیم به نمایندگی از جامعه ایثارگران برای فرزندان شاهد و ایثارگر برنامه های منسجمی داشته باشیم تا در جهت خدمات دهی بیشتر و جلب رضایت خانواده های ایثارگر و جانباز اقدام کنیم.

وی خواستار مشارکت فرزندان شاهد و ایثارگر در برنامه های فرهنگی و پژوهشی دانشگاه شد و افزود: مشارکت فرزندان شاهد و ایثارگر در مسائل مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی باعث می شود تا آنان نیز در مسائل مربوط به خود مشارکت کنند و انتظارات و پیشنهادات آنان موجب رفع مشکلات آنها شود.

مدیر کل بنیاد شهیدو امورایثارگران استان گیلان تصریح کرد: افزایش تعداد ممتازین استان گیلان، طرح استاد مشاور و معتمدین معین دانشگاه در شبکه دانشجویی یا شبکه علمی پژوهشی با هدف گسترش فعالیت علمی می تواند موجب ارتقای سطح علمی این عزیزان شود.

به گزارش اندیشه گیلان ، نشست صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در واحد رشت برگزار شد و در پایان هر یک از حاضرین نظرات و پیشنهادات خود را ارائه کردند.

در این دیدار، سید علی مجیدی مدیر اداره شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت گزارش مبسوطی از روند فعالیت های دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت را ارائه کرد.

انتهای پیام/