از اعتبار فوتبال شمال در لیگ برتر دفاع خواهیم کرد
از اعتبار فوتبال شمال در لیگ برتر دفاع خواهیم کرد

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، سهیل حق‌شناس در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه تمرینات خود را زودتر از سایر تیم‌ها شروع کردیم اظهار داشت: باوجوداینکه مشکلات مالی داشتیم ولی با توجه به انگیزه بالای کادر جوان سپیدرود و همچنین مرام و معرفت بازیکنان خیلی زود تمریناتمان را برای لیگ برتر آغاز کردیم. کاپیتان سپیدرود رشت […]

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، سهیل حق‌شناس در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه تمرینات خود را زودتر از سایر تیم‌ها شروع کردیم اظهار داشت: باوجوداینکه مشکلات مالی داشتیم ولی با توجه به انگیزه بالای کادر جوان سپیدرود و همچنین مرام و معرفت بازیکنان خیلی زود تمریناتمان را برای لیگ برتر آغاز کردیم.

کاپیتان سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: اردوی تدارکاتی خوبی در کردان کرج برگزار کردیم که دو دیدار تدارکاتی با تیم‌های پیکان تهران و تیم ملی دانشجویی داشتیم. اولین دیدار تدارکاتی‌مان در رشت را نیز برابر سایپا برگزار کردیم. چهارشنبه برای اردوی دوم به تهران خواهیم رفت.

وی با اشاره به اینکه ازلحاظ آمادگی بدنی جزء پنج تیم اول ایران هستیم تصریح کرد: باید در شرایط بازی قرار گرفت چون مسابقات لیگ برتر قابل پیش‌بینی نیست و امیدوارم همانند سال گذشته و این بار در لیگ برتر شگفتی‌ساز شویم تا بتوانیم هواداران پرتعداد سپیدرود را خوشحال نماییم.

حق‌شناس بابیان اینکه سپیدرود نماینده خطه شمالی کشور است و علاوه بر اینکه سپیدرود را نماینده رشت در لیگ برتر می‌دانیم باید از اعتبار فوتبال شمال نیز در لیگ برتر دفاع کنیم گفت: شمال کشور با وجود این‌همه استعداد تنها همین یک تیم را در لیگ برتر دارد که امیدوارم سال بعد بازهم نماینده‌ای از خطه شمال به لیگ برتر اضافه شود.

وی با تاکید براینکه هدف نخست ما حفظ سهمیه لیگ برتری است افزود: با توجه به امکاناتی که داریم هدفمان در سال اول بقا در لیگ برتر است اما حتماً نیم‌نگاهی به رتبه تک‌رقمی و میانه جدول هم داریم.

حق‌شناس در مورد بازی تدارکاتی با سایپا گفت: بازی با سایپا برای هر دو تیم جنبه آمادگی دارد و فارغ از هر نتیجه‌ای هدفش این است که بازیکنان دو تیم محک جدی‌ای بخورند و در شرایط بازی قرار بگیرند. نتیجه بازی البته برای ما حائز اهمیت است چون با نتیجه خوب روحیه بیشتری برای ادامه کار و به‌ویژه شروع بازی‌های لیگ برتر می‌گیریم.

انتهای پیام/