استاندار گیلان رای خود را در صندوق انداخت
استاندار گیلان رای خود را در صندوق انداخت

استاندار گیلان دقایقی پیش در شعبه اخذ رای شماره یک شهرداری رشت رای خود را در صندوق انداخت.

به گزارش اندیشه گیلان، محمدعلی نجفی دقایقی پیش در شعبه اخذ رای شماره یک شهرداری رشت با اشاره به اینکه مردم خوب و شریف گیلان در تمامی صحنه‌ها حضور پررنگ داشتند اظهار داشت: تمامی شرایط مورد نیاز برای برگزاری یک انتخابات سالم و حضور مردم گیلان در پای صندوق‌های رای فراهم است.

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه در سراسر استان گیلان شرایط حضور حداکثری در انتخابات فراهم است افزود: مردم عزیز و فهیم استان فرصت را غنیمت بشمارند و از ساعات اولیه برای دادن رای‌های خود اقدام کنند.

وی با تاکید بر اینکه طبق گزارشات اعلام شده از شعبات سطح استان مردم از ساعات اولیه روز و قبل از آغاز رسمی اخذ رای در شعبات حضور پررنگ داشتند تصریح کرد: امروز همه دنیا نظاره‌گر انتخابات ایران اسلامی هستند و حضور مردم در شرایط داخلی، خارجی در منطقه حائز اهمیت است.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه حضور حداکثری مردم با رای بالا، پشتیبانی بزرگی برای رئیس جمهور منتخب است خاطرنشان کرد: امروز انتخاب مدیریت شهر و روستا با دستان توانمند مردم در استان گیلان انجام می‌شود.

نجفی نظرات مردم را در جامعه اسلامی تاثیرگذار خواند و بیان کرد: امروز ملت ایران یک پیام خیره کننده برای منطقه و دنیا دارند و ایران اسلامی به سمت توسعه و پیشرفت گامی موثر بر می‌دارد.

انتهای پیام/