استخر شنای دانش آموزان تا سال آینده در بندرانزلی راه اندازی می‌شود
استخر شنای دانش آموزان تا سال آینده در بندرانزلی راه اندازی می‌شود

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس با بیان اینکه تلاش‌ها بر این است که در کنار مدارس، سالن‌های ورزشی نیز احداث شود گفت: استخر شنای دانش آموزان با کمک سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان تا سال آینده راه اندازی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، حسن خسته بند در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: ورزش گیلان با وجود مدال‌های بندر انزلی است که هم اکنون در رتبه پنجم کشوری قرار دارد که این نشان از ظرفیت‌های بسیار بالای آن و توجه جدی مسئولان آن به امر ورزش است.

نماینده بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در قهرمان خطاب کردن مردم انزلی بیان داشت: این شهرستان از دیرباز قهرمان پرور بوده و همواره ورزشکاران زیادی را برای کشور تربیت کرده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، انزلی را تک ستاره ورزش کشور خواند و اعلام کرد: در حال حاضر انزلی با پتانسیل‌های بسیار بالایی که در خود دارد توانسته در زمینه سرانه ورزشی نیز در رتبه ۱۷ کشوری قرار گیرد.

رئیس هیئت قایقرانی استان  گیلان افزود: زادگاه ورزش قایقرانی در کشور، شهرستان انزلی است که همواره با توجه به کمبود منابع مالی و اعتبارات سعی شده با کمک گرفتن از دستگاه‌های مختلف بسترهای لازم برای این ورزش بومی فراهم شود.

وی با اشاره به نقش به‌سزای ورزش در سلامت روح و روان مردم و تاثیر آن بر سلامت جامعه گفت: تمام تلاش ما این است امکانات ورزشی که در سطح شهرستان فراهم می‌شود به‌صورت دو منظوره باشد تا بانوان هم بتوانند از این فضاها به‌خوبی استفاده کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به رتبه دوم انزلی از لحاظ سرانه امکانات ورزشی در استان افزود: شهرستان بندر انزلی  دارای  ۱۴ هزار ورزشکار بیمه شده است که از این لحاظ نیز در مقایسه با کل کشور بالاترین تعداد بیمه شدگان را دارا است.

خسته بند با بیان اینکه تلاش‌ها بر این است که در کنار مدارس، سالن‌های ورزشی نیز احداث شود ابراز داشت: استخر شنای دانش آموزان با کمک سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان تا سال آینده راه اندازی می‌شود.

نماینده بندر انزلی در مجلس به افتخار آفرینی‌های اخیر ورزشکاران شهرستان اشاره و تصریح کرد: تلاش مسئولان همواره بر این بوده است که با تمام توان و با فراهم آوردن امکانات بیشتر، بیش از پیش از ورزش شهرستان حمایت کنند.

انتهای پیام/تسنیم