اعتراضات اخیر مردمی برای همه قوای کشور زنگ هشداری را به صدا درآورد
اعتراضات اخیر مردمی برای همه قوای کشور زنگ هشداری را به صدا درآورد

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئولان باید از فرصت به وجود آمده هوشیار باشند، گفت: اعتراضات اخیر مردمی برای همه قوای کشور زنگ هشداری را به صدا درآورد تا حواسشان به همه اقشار جامعه ازجمله قشر مستضعف باشد.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، ذبیح‌الله نیکفر در گفت‌وگویی با اشاره به اعتراضات اخیر مردم در واکنش به گرانی‌ها و وضعیت اقتصادی کشور اظهار داشت: در ابتدا اعتراضات مردم به دلیل بیکاری، وضعیت معیشتی و اقتصادی بود اما برخی‌ها از این فرصت سوءاستفاده کردند.

وی با اشاره به کید و حیله دشمنان و سوءاستفاده آن‌ها از فضای به وجود آمده در کشور، خاطرنشان کرد: دشمن ملت ایران را رها نمی‌کند و تلاش کرد تا از نگرانی‌های به‌حق مردم سوءاستفاده کند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از حضور پرشور و به‌موقع مردم در مقابل فتنه گران و آشوب‌طلبان گفت: هوشیاری مردم ایران و حضور درصحنه مردم موجب شد تا توطئه دشمنان و فتنه گران خنثی شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مسئولان باید از فرصت به وجود آمده هوشیار باشند، گفت: اعتراضات اخیر مردمی برای همه قوای کشور زنگ هشداری را به صدا درآورد تا حواسشان به همه اقشار جامعه ازجمله قشر مستضعف باشد.

نیکفر با تاکید بر حل مسائل اقتصادی و معیشتی مردم تصریح کرد: همه مسئولان و متصدیان نظام باید با اتحاد با یکدیگر در جهت رفع نگرانی‌های مردم اقدامات عاجل و فوری داشته باشند.

انتهای پیام/