اعزام ۱۰ روزه خبرنگاران گیلانی به مراسم اربعین حسینی
اعزام ۱۰ روزه خبرنگاران گیلانی به مراسم اربعین حسینی

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به اعزام کاروان خبرنگاران گیلانی در روز ۱۲ آبان ماه به کشور عراق گفت: سفر کاروان خبرنگاران گیلانی در ایام اربعین ۱۰ روزه است.

به گزارش اندیشه گیلان، محسن جعفری عصر امروز در حاشیه نشست خبری رئیس سازمان بسیج رسانه کشور در سالن جلسات دفتر خبرگزاری تسنیم گیلان اظهار داشت: استان گیلان در حوزه رسانه‌ای  دارای ظرفیت بالایی است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی در این سازمان برای خبرنگاران عنوان داشت: خبرنگاران خروجی این دوره‌ها در خبرگزاری‌های استان گیلان جذب می‌شوند.

جعفری با اشاره روند مثبت فعالیت رسانه‌های گیلان در دو سال اخیر خاطرنشان کرد: رسالت اصلی رسانه‌ها شفاف‌سازی و انعکاس اخبار مطلوب در سطح جامعه است.

وی با اشاره به آمادگی خبرنگاران گیلان در زمان‌های بحران ابراز داشت: اطلاع رسانی‌های دقیق خبرنگاران در زمان بحران سبب شد تا بار روانی بحران از مردم برداشته شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه از رسانه‌ها و خبرنگاران فعال در حوزه بحران در اختتامیه جشنواره ابوذر تجلیل می‌شود افزود: خبرگزاری‌های استان گیلان در همه حال آماده همکاری متقابل با بسیج رسانه هستند.

جعفری با اعلام اینکه استان گیلان در حوزه رسانه در جایگاه دوم کشور قرار دارد گفت: انتظار داریم تا مسئولان گیلان قدر خبرنگاران را بدانند و آستانه‌ صبر و تحمل خود را بالا ببرند.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به حرکت کاروان خبرنگاران در ایام اربعین توسط سازمان بسیج رسانه ابراز داشت: استان گیلان در حال اعزام تیم خبری حرفه‌ای برای پوشش مناسب پیاده روی عظیم اربعین است.

وی با اعلام اینکه استقبال خبرنگاران گیلانی برای اعزام به سفر زیارتی کربلا در ایام اربعین بسیار زیاد است تشریح کرد: امیدواریم در دوره‌های بعد ظرفیت بیشتری برای اعزام خبرنگاران به کربلا داشته باشیم.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه کاروان خبرنگاران گیلانی روز ۱۲ آبان‌ماه راهی کشور عراق می‌شوند خاطرنشان کرد: سفر کاروان خبرنگاران گیلانی در ایام اربعین ۱۰ روزه است.

جعفری تصریح کرد: از خبرنگاران حاضر در این سفر معنوی می‌خواهیم تا به زیبایی، حواشی و روح معنوی و نکات فرهنگی این سفر را به اطلاع عموم مردم ایران و جهان برسانند.

انتهای پیام/