افراد مسأله‌دار و ناسالم حق ورود در شوراهای شهر و روستای استان گیلان را ندارند/ هیئت نظارت بر انتخابات خانواده شهدا را ناراحت نکنند و در تایید این افراد تجدید‌نظر کنند.
افراد مسأله‌دار و ناسالم حق ورود در شوراهای شهر و روستای استان گیلان را ندارند/ هیئت نظارت بر انتخابات خانواده شهدا را ناراحت نکنند و در تایید این افراد تجدید‌نظر کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با انتقاد شدید از انتخاب افراد مسأله‌دار در انتخابات شوراهای گیلان گفت: هیأت‌های نظارت و اجرایی گیلان افراد مسأله‌دار و کسانی که دارای رفتار ناشایست هستند را کنار بگذارند و افراد ناسالم حق ورود در شوراهای شهر و روستای استان گیلان را ندارند.

به گزارش اندیشه گیلان، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز‌جمعه رشت که در مسجد مصلی امام خمینی(ره) شهر رشت برگزار شد با اشاره به اینکه بهترین کلام, سخن خداوند است اظهار داشت: رعایت تقوا موجب دوری انسان از بدی‌ها و گناهان می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه پیامبر اسلام(ص) می‌فرمایند ” ماه شعبان ماه من است و من را در انجام خیرات این ماه یاری کنید ” افزود: روزه گرفتن, صدقه دادن و صله رحم از جمله اعمال ماه شعبان است.

آیت الله قربانی با تاکید براینکه پیامبر(ص) می‌فرمایند” هر کس ماه شعبان با اعمال نیک مرا یاری کند شفیع او در روز قیامت خواهم بود و گناهان او مثل روز اول تکلیف آمرزیده می‌شود ” گفت: ولادت باسعادت امام حسین(ع) یکی از برکات ماه شعبان است.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره مجدد به فرمایشات پیامبر اکرم(ص) که فرمودند ” حسین از من است و من از حسینم ” خاطرنشان کرد: این امر به معنای گسترش دین اسلام با ایثارگری امام حسین(ع) است و پاسداران ادامه‌دهنده راه امام حسین( ع) و همیشه در دفاع از انقلاب اسلامی پیشگام هستند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه پاسداران در عرصه سازندگی کشور فعالیت های زیادی می‌کنند که یکی از این فعالیت ها ساخت خانه محرومان است تصریح کرد: پاسداران در همه صحنه‌ها پیشگام. پاسداران در سرما و گرما پیشتاز و در ساخت مسکن برای محرومان نیز در صف اول قرار دارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به ۱۲ اردیبهشت که سالروز شهادت مغز متفکر اسلام آیت‌الله مرتضی مطهری است افزود: آیت الله مطهری اندیشه صریح اسلام است و اگر نوشته‌های او نبود انقلاب پیروز نمی‌شد.

آیت الله قربانی با بیان اینکه آیت الله مظهری فکر درست انقلابی را به نسل ما منتقل کرد ولی منافقان کوردل او را از ما گرفتند تاکید کرد: آیت الله مطهری فکر انقلابی را به نسل جوان در آن زمان القا کرد.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید براینکه شغل معلمی مقدس است و معلمان سبب پرورش نسل‌ها هستند ادامه داد: امروز آموزش و پرورش دارای جایگاه ویژه است و نقش مهمی در تربیت نیروی انسانی دارد.

وی با اشاره به اینکه عربستان سعودی یمن را بمباران می‌کند و تمام بدبختی‌ها را برای یمن به‌وجود آورده است گفت: ۱۹ میلیون نفر از مردم یمن در سختی زندگی می کنند و روزانه تعداد بسیاری نیز از مردم این کشور از بین می‌روند.

آیت الله قربانی با بیان اینکه در ایام انتخابات قرار داریم و مردم فهیم و انقلابی باید در بین کاندیداها، افراد خوب و آنانی را که می‌توانند مملکت را اداره کنند انتخاب کنند تصریح کرد: مردم در انتخاب افراد باید فرد شایسته‌تر را انتخاب کنند.

وی با ابراز اینکه افراد مسأله‌دار و ناسالم حق ورود در شوراهای شهر و روستای استان گیلان را ندارند گفت: هیأت‌های نظارت و اجرایی گیلان افراد مسأله‌دار و افرادی که دارای رفتار ناشایست هستند را کنار بگذارند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید براینکه برخی از افراد در انتخابات شوراها عکس‌های زننده چاپ کرده‌اند و چرا هیئت نظارت و اجرایی انتخابات این‌ها را قبول می‌کنند تصریح کرد: افراد ناسالم حق ندارند در شورا ورود کنند و یا مسئولیت‌های دیگر داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه هیئت نظارت بر انتخابات افراد مسئله‌دار را تایید نکنند افزود: هیئت نظارت بر انتخابات خانواده شهدا را ناراحت نکنند و در تایید این افراد تجدید‌نظر کنند.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه در تبلیغات گاهی برخی از بداخلاقی‌ها دیده می‌شود و نباید بداخلاقی صورت گیرد، اظهار کرد: در روز انتخابات به‌عنوان یک وظیفه شرعی و دینی مانند نماز سر صندوق‌های رای حاضر شویم و به افراد مورد نظر رای دهیم.

انتهای پیام/