امیر اسماعیلی: عهد کردم هر بار در سفر به گیلان برای دست‌بوسی پدر و مادر شهید عشوری خدمت برسم+ تصاویر
امیر اسماعیلی: عهد کردم هر بار در سفر به گیلان برای دست‌بوسی پدر و مادر شهید عشوری خدمت برسم+ تصاویر

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش گفت: با خود عهدم کردم هر بار که به گیلان بیایم برای دست بوسی پدر و مادر شهید عشوری خدمت برسم.

به گزارش اندیشه گیلان، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی شامگاه جمعه برای بار دوم با حضور در منزل شهید حسن عشوری با خانواده این شهید گرانقدر دیدار کرد.

وی در این دیدار به مقام والای مدافع امنیت، سرباز گمنام امام زمان (عج) بسیجی شهید حسن عشوری ادای احترام کرد و گفت: با خود عهد کردم هربار که به گیلان بیایم برای دست بوسی شما پدر و مادر عزیز خدمت برسم حتی اگر شده تا جلوی درب منزل شما باشد.

امیر اسماعیلی افزود: به صبر و شکیبایی و روحیه بالای خانواده به‌ویژه مادر شهید باید تبریک گفت زیرا شما خانواده شهید اسوه و الگوی خانواده‌های ایران و جهان تشیع هستید که بزرگ‌مردان و عارفانی چون شهید حسن عشوری را تربیت کرده‌اید.

وی خاطرنشان کرد: وصیت نامه این سرباز گمنام امام زمان (عج) و توصیه‌های شهید، طوفانی در دل‌های مشتاقان ولایت و شهادت ایجاد کرده و ما افتخار می‌کنیم که این شهید بزرگ و ملی، اهل استان گیلان و شهرستان ما است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش اظهار داشت: اکنون برماست با پاسداشت مقام شامخ این شهید شب قدر، قدر مجاهدت او را بدانیم و به وصایای گهربارش عمل کنیم.

انتهای پیام/