انحراف و تخلف در بودجه از بدترین ویژگی‌های یک شهردار است
انحراف و تخلف در بودجه از بدترین ویژگی‌های یک شهردار است

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه انحراف و تخلف در بودجه از بدترین ویژگی‌های یک شهردار است گفت: یک شهردار موفق باید در راستای تحقق مطالبات مردم و توسعه اقتصادی و فرهنگی شهر جان خود را فدا کند.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، اسماعیل حاجی‌پور در گفت‌و‌گویی با اشاره به اینکه تصمیمات در مجموعه شورا به صورت فردی انجام نمی‌شود اظهار داشت: برنامه ریزی در راستای تحقق اهداف شورا باید با همکاری و همفکری تمام اعضای شورا انجام شود.

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه نخستین قدم در شورای پنجم باید اتحاد و برنامه ریزی اعضای شورا باشد افزود: مردم رشت نیازمند خدمات هستند و اقدامات در شورا باید به‌گونه‌ای باشد که خدمات به‌طور مطلوب به مردم برسد.

حاجی‌پور همسو بودن اعضای شورا را یک اصل مهم در موفقیت شورا و پیشبرد اهداف توسعه شهری عنوان کرد و گفت: تمامی اعضای شورا افراد مورد اعتماد مردم هستند و باید با مودت، همکاری و همیاری در تحقق اهداف و توسعه شهری گام بردارند.

وی با تاکید بر اینکه ساخت و تکمیل خیابان آیت الله احسانبخش به‌منظور برطرف کردن معضلات ترافیک شهری باید یک اولویت باشد و این مقوله به شورای پنجم پیشنهاد می‌شود بیان کرد: ایجاد امکانات برای ماندگاری گردشگران در شهر رشت باید مدنظر قرار گیرد.

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت، گسترش صنعت گردشگری در رشت را سبب ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی دانست و افزود: شهر رشت در بحث هتل و هتلداری بسیار فقیر بوده و نیازمندی به این مقوله در شهر رشت به‌درستی احساس می‌شود.

حاجی‌پور مهم‌ترین ویژگی یک شهردار موفق را خدانگری نام برد و با تاکید بر اینکه یک شهردار موفق باید همواره به کار خود عشق بورزد خاطرنشان کرد: دریافت بودجه برای یک شهردار راه‌گشا و راهنمای کاری است و شهردار موفق باید در تحقق و دریافت بودجه توانمند باشد.

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه انحراف و تخلف در بودجه از بدترین ویژگی‌های یک شهردار است تاکید کرد: تعامل و همکاری با پرسنل، ادارات و نهادهای مختلف سبب پیشبرد اهداف مدیریت شهری می‌شود.

حاجی‌پور قانون‌مداری، مردم مداری و انظباط مالی و اداری را از شاخصه‌های یک شهردار موفق عنوان کرد و گفت: یک شهردار موفق باید در راستای تحقق مطالبات مردم و توسعه اقتصادی و فرهنگی شهر جان خود را فدا کند.

انتهای پیام/