ایثارگران و جانبازان دفاع مقدس گیلان به مشهد مقدس اعزام می‌شوند
ایثارگران و جانبازان دفاع مقدس گیلان به مشهد مقدس اعزام می‌شوند

مسئول ایثارگران بسیج سپاه قدس گیلان گفت: برخی از ایثارگران و جانبازانی که تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان نیستند از طریق سپاه به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

به گزارش اندیشه گیلان، ثابت نوروزی در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: برخی از ایثارگرانی و جانبازانی که تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان نیستند توسط سپاه پاسداران تحت پوشش قرار گرفته‌اند.

مسئول ایثارگران بسیج سپاه قدس گیلان با بیان اینکه طبق دستورالعمل صادره از تهران باید تا پایان سال ۹۶ هزار و ۱۶۶ نفر از ایثارگران و جانبازان گیلانی به مشهد مقدس اعزام شوند گفت: نخستین گروه ایثارگران به تعداد ۴۲ نفر روز گذشته به مشهد مقدس اعزام شدند.

وی با اعلام اینکه رزمندگانی که از ۶ ماه به بالا در دوران دفاع مقدس در جبهه‌های جنگ حضور داشته‌اند و جانبازان ۱۰ تا ۲۴ درصد بسیجی به این سفر اعزام می‌شوند ابراز داشت: افراد اعزامی غالباً تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان نیستند.

مسئول ایثارگران بسیج سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه ایثارگران و جانبازان در این سفر ۳ روز در مشهد مقدس ساکن هستند ابراز داشت: این سفر طی ۵ روز انجام می‌شود و افراد مجموعاً ۲ روز در راه رفت و بازگشت هستند.

نوروزی با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده برای ایثارگران و جانبازان در سفر به مشهد مقدس گفت: ایثارگران گیلانی در این سفر علاوه بر پابوسی امام رضا (ع) از آرامگاه خواجه اباصلت و زیارتگاه امامزادگان ناصر و یاسر بازدید می‌کنند‌.

انتهای پیام/