ایجاد فضای دو قطبی از مهمترین راهبردهای دشمنان در مورد ایران است
ایجاد فضای دو قطبی از مهمترین راهبردهای دشمنان در مورد ایران است

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ایجاد فضای دو قطبی همواره یکی از مهمترین راهبردهای دشمنان و در رأس آنها آمریکا در قبال ایران بوده است.

به گزارش سرویس اجتماعی اندیشه گیلان، امیر سرتیپ دوم سیدرضا اکرمی‌نیا ظهر امروز در همایش ویژه آگاه‌سازی فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به مفاهیم قدرت در سیاست خارجی هر کشور و نظام بین الملل اظهار داشت:ما در نظام بین الملل شاهد تحولی در مفهوم قدرت هستیم.

 معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: این مفهوم از قدرت سخت به قدرت نرم تبدیل شده و هم اکنون قدرت هوشمند در جوامع مطرح است که تلفیقی از مولفه‌های قدرت سخت و نرم بر اساس مقتضیات زمان است.

وی با اشاره به در پیش بودن دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوریو همچنین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا افزود: خارجی‌ها و رسانه‌های بیگانه چندین ماه قبل بر اهمیت انتخابات ما تاکید کرده و آن را یکی از ۱۰ انتخابات مهم سال ۲۰۱۷ نامیدند.

امیر اکرمی‌نیا گفت: دشمنان سعی می‌کنند مردم را نسبت به عدم شرکت در انتخابات ترغیب کنند و با استفاده از راهبرد ایجاد فضایدو قطبی که هموارهیکی از مهمترین راهبردهای دشمنان و در رأس آن‌ها آمریکا در قبال ایران بوده است تضعیف از درون را برای از بین بردن انقلابی‌گری ملت ایران به‌کار می‌بندند.

وی با بیان اینکه دشمن از هر راهی برای ضربه زدن به وجهه انقلاب اسلامی استفاده می‌کند اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح تشویق و ترغیب همه در جهت مشارکت گسترده در انتخابات پیش رو بر طبق عملبه فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا است.

 معاون سیاسی  سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: انتخاب اصلح نیز یکی از وظایف همه شرکت کنندگان در انتخابات است و راه رسیدن به یک انتخاب برتر بررسی معیارهابر اساس شاخصه‌های اعلام شده توسط مقام معظم رهبری است .

به گزارش اندیشه گیلان، همایش ویژه آگاه‌سازی فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در استان گیلان با حضور جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و معاونت سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش امیر سرتیپ دوم دکتر اکرمی‌نیا امروز در فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا برگزار شد.

انتهای پیام/