” بابک نوری ” هدیه نسل سومی گیلان به اسلام ناب محمدی(ص)/ زمزمه آذری ” بابک نوری “
” بابک نوری ” هدیه نسل سومی گیلان به اسلام ناب محمدی(ص)/ زمزمه آذری ” بابک نوری “

شهید بابک نوری‌هریس متولد دهه ۷۰ هدیه‌ای از نسل سوم مردمان ولایتمدار گیلانی به اسلام ناب محمدی(ص) است.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، شهید بابک نوری‌هریس متولد ۱۳۷۱ در این شهرستان که در نبرد نهایی شکست داعش در نبرد ابوکمال به کمال مطلق رسید و جانش را تقدیم اسلام ناب محمدی(ص) کرد تا شهید راه حق باشد.

بابک شهید شد؛ خبر کوتاه بود و ۲۴ ساعت طول کشید تا مراجع رسمی تاییدش کنند، بابک نوری‌هریس در نبرد ابوکمال طاقت نیاورد و فرش خدا را به عرش خدا مسافر شد و به ۲۱ شهید مدافع حرم گیلان پیوست.

بابک جان روحت شاد و راحت پررهرو، همزمان با سالروز شهدات امام رضا(ع) آسمانی شدی تا بگویی فرزند مکتب امام رضا(ع) هستی و فرزند خلف این مکتب هرگز در برابر ظلم سکوت نکرده و می‌ایستد.

شهید نسل سومی گیلان؛ در نبرد پایانی شکست و از بین بردن داعش به شهادت رسیدی تا به جهانیان بگویی برای نبرد داعش همه عاشقان ولایت حاضر بودند، پیر و جوان همه آمده بودند تا در کلاس درس جبهه مقاومت سرود و نجوای «کلنا عباسک یازینب(س)» سر دهند.

شهید بابک! جنگ تحمیلی را به چشم سر ندیده بود بلکه با چشم دل درک کرده بود و برگ زرین دیگری را در سند انقلابی‌گری نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی  در استان ولایت‌مدار و حماسه‌ساز یوم الله هشت دی ثبت کرد.

او در مدرسه ولایت‌مداری و در مسجد باب‌الحواحج(ع) شهر رشت عباسی شد و با لباس بسیجی در نبرد با داعش و در خط مقدم حضور یافت و عاشقانه به آرزویش رسید تا “شهید” شود.

بابک جان؛ چه خوش‌صدا از دل زمزمه میکردی؛ “حسینه عاشیقم من گرک حق یولون گیدم”،” جهاده گلمیشم تا حرمدن دفاع ایدم”، “چخار فلکلره بانگ یا زینبیم منیم”، “حماسه سنگرینده دلاور مجاهدم”، “شهیدلرین  همیشه همرازییوخ”، “ولایتین مطیع ودمسازییوخ “

شهید بابک چه خوب نوحه‌ای که سال‌ها زمزمه کردی که جانم فدایت زینب(س) را شنیدی و سینه زدی و گریستی ؛ زینب زینب زینب درد آشینا زینب/غرق بلا زینب /غم قهرمانی زهرا نیشانی/ ای روح با ایمان جانیم سنه قوربان  – را در میدان دفاع از حرم زینب(س) عامل شدی و جانت را فدای عمه سادت نمودی؛ خوشابحالت!

شهید بابک نوری‌هریس نامش به عنوان “بسیجی شهید مدافع حرم” در تاریخ ماندگار شد؛ شهیدی که در وصیت‌نامه‌اش تاکید کرد که جهاد همچنان ادامه دارد…

انتهای پیام/ فارس