بازیکنان سپیدرود تمام توان خود را به کار می‌بنند تا در این بازی پیروز از زمین خارج شوند
بازیکنان سپیدرود تمام توان خود را به کار می‌بنند تا در این بازی پیروز از زمین خارج شوند

مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود رشت با اشاره بازیکنان سپیدرود در شرایط خوبی قرار دارند گفت: بازیکنان سپیدرود تمام توان خود را به کار می‌بنند تا در این بازی پیروز از زمین خارج شوند.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‎گیلان، رادنی دیدار در گفت‌وگویی با بیان اینکه بازیکنان سپیدرود دیروز توسط متقاضی خرید این باشگاه شارژ مالی شدند اظهار داشت: مبلغی از قرارداد بازیکنان در فصل جاری به آن‌ها پرداخت شد.

مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به اینکه تماشاگران سپیدرودی زیادی از ساعت‌های اولیه صبح خود را به ورزشگاه رسانده‌اند بیان داشت: ظرفیت ورزشگاه سردار جنگل کم کم در حال تکمیل شدن است.

دیدار با بیان اینکه تماشاگران سعی کنند تا از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند اعلام کرد: برای انتقال تماشاگران از میدان انتظام رشت به ورزشگاه سردار جنگل رشت اتوبوس‌هایی در نظر گرفته شده است.

مدیر رسانه ای باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به اینکه بازی بعدی سپیدرود در برابر نفت تهران از اهمیت فراوانی برخوردار است افزود: با کنترل احساسات باید مانع از این شد که تیم سپیدرود از نعمت تماشاگران در بازی های خود محروم شود.

دیدار با بیان اینکه یکی از پتانسیل‌های تیم سپیدرود تماشاگران این تیم هستند اظهار داشت: به‌واسطه حضور تماشاگران می‌توان کار را برای حریفان سخت کرد البته نباید اتفاقات بازی در برابر پرسپولیس باعث محرومیت شود.

مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود رشت با اشاره بازیکنان سپیدرود در شرایط خوبی قرار دارند خاطرنشان کرد: بازیکنان سپیدرود تمام توان خود را به کار می‌بنند تا در این بازی پیروز از زمین خارج شوند.

انتهای پیام/