بازی با ازبکستان فینال جام جهانی است!/ نباید جشن زودهنگام بگیریم
بازی با ازبکستان فینال جام جهانی است!/ نباید جشن زودهنگام بگیریم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به اهمیت دیدار مقابل ازبکستان تاکید کرد: به نظرم بازی مقابل ازبکستان برای تیم ملی ایران حکم فینال جام جهانی را دارد.

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی فوتبال ایران روز جمعه برای اردوی ۱۰ روزه وارد اتریش شد تا خود را برای بازی مهم مقدماتی برابر ازبکستان آماده کند.

وی افزود: بازی مقابل ازبکستان علاوه بر اینکه بزرگترین چالش پیش روی فوتبال ایران است، یک فرصت بسیار بزرگ برای رسیدن به هدف اصلی تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود. این هدف مهم همان صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.

کی روش با بیان اینکه از تمام بازیکنان و کادر تیم ملی تقاضای تعهد کامل و از خودگذشتگی برای رسیدن به این هدف مهم را دارد، خاطرنشان کرد:اکنون زمان این است که ما باید از خودگذشتگی را بیش از همیشه نشان دهیم. سوال اصلی اینجاست که آیا فقط می خواهیم یک رضایت نسبی داشته باشیم و آماده انجام از خودگذشتگی هستیم؟

سرمربی تیم ملی ادامه داد: همه ما می دانیم برای رسیدن به پیروزی یک بهای خاصی را باید پرداخت کنیم، زحمات خاصی بکشیم و از این به بعد  هر لحظه باید به جزئیات توجه کنیم و در واقع حواسمان به تمامی موارد باشد. باید صد در صد حرفه ای برخورد کنیم و تعهد کامل را از خود نشان دهیم تا موفقیت تیم ملی فوتبال ایران را شاهد باشیم.

کی روش یادآور شد: یک MATCH POINT را پیش روی خود داریم که امتیاز تعین کننده برای آینده حرفه ای تیم ملی فوتبال ایران است و باید با تمرکز و هوشیاری کامل سعی کنیم بیش از همیشه ایمان خود را حفظ کرده تا به موفقیت برسیم. این امر برای بازیکنان و کادر تیم ملی بسیار مهم است که همگی در وظایفی که در این سفر و مسیر بر عهده داریم با پایبندی کامل پیش رویم تا به موفقیت دست یابیم و معتقدم این بهترین راه برای رسیدن به هدف تیم ملی فوتبال ایران است.

کی روش با اشاره به رقابتهای انتخاب جام جهانی گفت: بعد از پشت سر گذاشتن رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، تیم ملی فوتبال ایران در حال حاضر یک فرصت تاریخی را دارد تا بتواند دومین صعود پیاپی به جام جهانی را تضمین کند. بر همین اساس تمام تمرکز خود را بر روی بازی با ازبکستان گذاشته ایم.

وی در پایان تاکید کرد: در طول این مدت بارها اعلام کرده ام که در حال حاضر بازیهای جام جهانی را انجام می دهیم و بازی با ازبکستان برای تیم ملی فوتبال ایران حکم فینال جام جهانی دارد و تنها نگرشی که می توانیم داشته باشیم این است که در حال حاضر نباید به هیچ عنوان جشن قبل از دستیابی کامل به موفقیت و پیروزی را داشته باشیم. نباید توقع کار و رقابت راحت را مقابل حریفان خود داشته باشیم. باید با برنامه پیش رویم تا موفق شویم.

انتهای پیام/