بازی کاملا هجومی ارائه کردیم و مستحق پیروزی بودیم
بازی کاملا هجومی ارائه کردیم و مستحق پیروزی بودیم

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با بیان اینکه در نیمه دوم بازی کاملا هجومی را ارائه کردیم و مستحق پیروزی بودیم، گفت: در نیمه دوم بازی موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم.

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، علی نظر‌محمدی در کنفرانس خبری پس از دیدار سپیدرود رشت در برابر سیاه‌جامگان مشهد اظهار داشت: نسبت به بازی گذشته در برابر نفت تهران بازی قابل قبولی را ارائه دادیم.

وی با بیان اینکه در نیمه دوم بازی کاملا هجومی را ارائه کردیم و مستحق پیروزی بودیم، بیان کرد: در نیمه دوم بازی موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم.

سرمربی تیم سپیدرود با اشاره به اینکه اگر شانس با ما یار بود می‌توانستیم برنده این بازی شویم، گفت: در این بازی بر روی دو غافلگیری گل‌هایی را دریافت کردیم که گل دوم سیاه‌جامگان گل بسیار زیبایی بود.

نظر‌محمدی با اشاره به اینکه از بازی بازیکنان خود راضی هستم، خاطرنشان کرد: با تمام فشارهایی که بر روی دروازه حریف آوردیم‌ منطقی‌ترین حالت باخت ما در این بازی نبود.

وی با بیان اینکه مسئولیت شکست در این دیدار را بر عهده می‌گیرم عنوان داشت: همه بازیکنان سپیدرود در این بازی بهترین عملکرد را زا خود به نمایش گذاشتند.

سرمربی تیم سپیدرود با اشاره به اینکه برای رسیدن به شرایط ایده‌آل چندین هفته نیاز است، اظهار داشت: در هفته‌های اول بازیکنان ما کمی با اشتباه ظاهر شدند اما سپیدرود واقعی را از هفته هفتم خواهید دید.

نظرمحمدی با بیان اینکه تیمی همانند تراکتورسازی با سابقه درخشان در لیگ قهرمانان آسیا نتایج قابل قبولی نگرفته است، گفت: باید قبول کنیم که بضاعت مالی ما برای جذب بازیکنان محدود بود.

وی با اشاره به اینکه در دو سال گذشته یکی از ارکان موفقیت تیم سپیدرود تماشاگران بودند، اظهار داشت: در این بازی به دلیل تبلیغات و بازسازی سکوهای روبه‌روی ورزشگاه نتوانستیم یکی از ارکان موفقیت خودمان را در اختیار داشته باشیم که مسئولین باید پاسخگو باشند.

سرمربی تیم سپیدرود با بیان اینکه پس از دریافت گل اول بازیکنان این تیم تمرکز خود را از دست دادند، افزود: پس از دریافت گل دوم بازیکنان سپیدرود توانستند بازی را در اختیار بگیرند و به یک گل دست یابند.

نظرمحمدی با بیان اینکه گل دوم را در شرایطی دریافت کردیم که بر روی دروازه حریف در حال ایجاد موقعیت بودیم، گفت: در بدبینانه‌ترین حالت باید بازی را ۳ بر ۲ می بردیم.

وی با اشاره به اینکه برای بقا در لیگ برتر می‌جنگیم، بیان کرد: مدیریت باشگاه باید سیاستی را در پیش بگیرد که فشارهای ناشی از صعود مقتدرانه به لیگ برتر از روی تیم برداشته شود.

انتهای پیام/