بانوان کاراته‌کای گیلانی در مسابقات امیدهای جهان افتخار آفریدند
بانوان کاراته‌کای گیلانی در مسابقات امیدهای جهان افتخار آفریدند

رئیس هیئت کاراته استان گیلان گفت: آویشن باقری و سارا بهمن‌یار به ترتیب موفق به کسب مدال های طلا و نقره مسابقات امیدهای جهان در کشور اسپانیا شدند.

اسفندیار زیال در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی اندیشه گیلان، با اشاره به افتخار آفرینی بانوان کاراته‌کا استان گیلان در مسابقان امیدهای جهان اظهار داشت: کسب مدال طلا و نقره در دو وزن ۵۵ و ۵۰ کیلوگرم از افتخارات بانوان ورزشکار گیلانی در این مسابقات بود.

رئیس هیئت کاراته استان گیلان اعلام کرد: در این رقابت‌ها که به میزبانی کشور اسپانیا برگزار شد آویشن باقری موفق به کسب مدال طلا و سارا بهمن‌یار موفق به کسب مدال نقره شدند.

زیال با اشاره به برنامه‌های آینده هیئت کاراته استان گیلان برای ادامه مسیر موفقیت این دو بانوای ورزشکار گیلانی گفت: برای ادامه روند موفقیت‌های این دو بانوی ورزشکار و با همکاری اداره ورزش و جوانان استان گیلان ستاد آماده‌سازی آنان تشکیل می‌شود.

وی با اشاره به شرایط مناسب اردوی تیم ملی کاراته و همچنین حضور مربیان باتجربه و حرفه‌ای و نظارت آنان بر عملکرد این دو ورزشکار گیلانی افزود: امیدواریم نتایج قابل توجهی را از این دو ورزشکار گیلانی در المپیک ۲۰۲۰ شاهد باشیم.

انتهای پیام/