برخی‌ها در جامعه ‌۴ درصدی‌ به رانت‌خواری و دست‌اندازی به بیت المال مشغولند
برخی‌ها در جامعه ‌۴ درصدی‌ به رانت‌خواری و دست‌اندازی به بیت المال مشغولند

رئیس ستاد مردمی محمدباقر قالیباف در استان گیلان گفت: برخی‌ها در جامعه ‌۴ درصدی‌ به رانت‌خواری و دست‌اندازی به بیت المال مشغولند.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، ولی‌الله عظمتی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در دفتر خبرگزاری تسنیم گیلان در رشت با اشاره به اینکه آگاهی بخشی و شفاف‌گری از وظایف اصحاب رسانه است اظهار داشت: انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری از مهم‌ترین رویدادهای کشور محسوب می‌شود.

رئیس ستاد مردمی محمدباقر قالیباف در گیلان با بیان اینکه در حوزه انتخابات هر چقدر شفاف‌سازی انجام شود نتیجه بهتری حاصل می‌شود افزود: ایران اسلامی از پشتوانه قوی مردمی برخوردار است و مردم پایه‌های اصلی تصمیم گیری در نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

عظمتی انتخابات ریاست جمهوری را یک رویداد ملی عنوان کرد و با تاکید بر اینکه این انتخابات تاثیرات مستقیم در داخل و خارج کشور دارد خاطرنشان کرد: مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری همواره گسترده‌تر از دیگر انتخابات‌ها در کشور بوده است.

وی با اشاره به اینکه حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری نشان از اهمیت ویژه این رویداد در کشور دارد تصریح کرد: اهمیت اجرایی و قدرت مدیریتی رئیس جمهوری در داخل و خارج کشور اثرگذار است.

رئیس ستاد مردمی محمدباقر قالیباف در گیلان با بیان اینکه مردم در انتخابات با حضور حداکثری سرنوشت کشور را رقم می‌زنند تاکید کرد: کاندیدای منتخب مردم باید توانایی شکوفایی و آمادگی لازم را برای اجرای سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در داخل و خارج از کشور داشته باشد.

عظمتی با تاکید بر اینکه مردم در انتخابات آزاد هستند و رای مردم پشتوانه قانونی دارد تصریح کرد: رای مردم در هر جریانی متمرکز باشد هیچ گروهی حق اعتراض به این روند قانونی را ندارد.

وی با بیان اینکه توانمندی، نبوغ و خلاقیت محمدباقر قالیباف همواره در طول دوران انقلاب اسلامی به‌ویژه در دوران دفاع مقدس به مردم اثبات شده است بیان داشت: محمدباقر قالیباف همواره مرد عمل و کار بوده و در تمامی مسئولیت‌های خود درخشیده است.

رئیس ستاد مردمی محمدباقر قالیباف در استان گیلان با اشاره به عملکرد ۱۰ ساله قالیباف در شهرداری تهران تصریح کرد: تکمیل و بهره برداری کامل برج میلاد یکی از کوچکترین اقدامات وی در شهر تهران است.

عظمتی با تاکید بر اینکه توانمندی و عملکرد موفق قالیباف و تحقق وعده‌های وی در طرح‌های اجرایی همواره به‌صورت واضح مشهود است افزود: طرح‌های بزرگ و حائز اهمیت وی در شهر تهران در حال انجام است و عملکرد شفاف او برای مردم به‌وضوح مشهود است.

وی با اشاره به اینکه مردم همواره با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند و برخی با چنگ زدن به منابع و بیت المال، کشور را به مرز نابودی کشاندند تصریح کرد: افرادی که با باندبازی و رانت‌خواری بیت المال را به یغما می‌برند از ملت ایران جدا هستند و جایگاهی در بین مردم ندارند.

رئیس ستاد مردمی محمدباقر قالیباف در گیلان با بیان اینکه وزیری که در یک جامعه اسلامی بیش از هزار میلیارد تومان سرمایه دارد نمی‌تواند دلسوز مردم بوده و مشکلات را رفع کند افزود: با وجود مشکلات گسترده اقتصادی و اشتغال، برخی از دولتمردان نهایت سوءاستفاده را از بیت المال می‌کنند.

عظمتی با تاکید بر اینکه وجود مدیرانی با شرایط مذکور در جامعه مردم سالار دینی غیرقابل قبول است بیان داشت: ۹۶ درصد جامعه امروز جامعه عظیمی از مردم هستند که از امکانات رفاهی به‌درستی برخوردار نیستند.

وی با اشاره به اینکه در جامعه امروز ۴ درصد از افرادی هستند که به رانت‌خواری و دست اندازی به بیت المال مشغولند خاطرنشان کرد: رانت خواری، چپاول و اشرافیگری در نظام مقدس جمهوری اسلامی به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

رئیس ستاد مردمی محمدباقر قالیباف در گیلان با اشاره به تفاهمنامه برجام و با بیان اینکه قالیباف با اصل برجام موافق است افزود: ایران اسلامی همواره به تمامی تعهدات خود در برجام عمل کرده در شرایطی که طرف مقابل به کوچک‌ترین تعهدات خود در این تفاهم نامه پایبند نبوده است.

عظمتی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور باید قدرت اغنایی در مقابل عدم عمل به تعهدات از سوی طرف مقابل را داشته باشد بیان داشت: در حال حاضر عمل به تعهدات برجام از سوی ایران اسلامی یک طرفه بوده و در مقابل بدعهدی آمریکا هیچ اقدامی از سوی دولت انجام نشده است.

وی با اشاره به اینکه در سیستم مدیریتی قالیباف عزل و نصب مدیران و مسئولان براساس شایستگی و توانمندی افراد صورت می‌گیرد خاطرنشان کرد: سوابق حزبی و جناحی هیچگونه تاثیراتی در عزل و نصب مدیران در دولت قالیباف ندارد و ملاک مسئولیت، توانمندی و شایستگی افراد است.

رئیس ستاد مردمی محمدباقر قالیباف در استان گیلان با اشاره به اینکه ایجاد ۵ میلیون شغل در کشور از وعده‌های انتخاباتی قالیباف است اظهار داشت: ساز و کار ایجاد این میزان شغل با توجه به منابع موجود در کشور با برنامه ریزی درست وجود دارد.

عظمتی با بیان اینکه گران شدن حامل‌های انرژی باید در سفره مردم تاثیرگذار باشد تاکید کرد: اگر هدفمندی یارانه‌ها طبق برنامه ریزی‌ها و پیش بینی‌ها انجام می‌شد در حال حاضر پرداختی یارانه‌ها به مردم بیش از ۱۵۰ هزارتومان بود.

وی با تاکید بر اینکه هیچ دولتی جرأت افزایش قیمت حامل‌های انرژی را نداشته است خاطرنشان کرد: قیمت برخی از حامل‌های انرژی در دولت یازدهم ۵۰۰ درصد افزایش یافته و دولت همواره در پرداخت یارانه به صراحت ناتوانی خود را در این زمینه اعلام کرده و بر سر مردم منت می‌گذارد.

رئیس ستاد مردمی محمدباقر قالیباف در استان گیلان با اشاره به اینکه منابع ملت تنها برای ۴ درصد از افراد جامعه نیست تاکید کرد: پرداخت یارانه‌ها مراحل مختلفی دارد و اگر تمامی مراحل این اقدام انجام شود امکانات کشور بر سر سفره های مردم دیده می‌شود.

انتهای پیام/