برنامه‌های دهه فجر شهرستان رشت به صورت متمرکز برگزار شود
برنامه‌های دهه فجر شهرستان رشت به صورت متمرکز برگزار شود

سرپرست فرمانداری رشت گفت: اگر قرار باشد ادارات به‌صورت جزیره‌ای کار کنند هیچ مسئولیتی را به عنوان رئیس این ستاد نمی‌پذیرم.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، محمد احمدی عصر امروز در جلسه ستاد گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر شهرستان رشت در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: داشته‌ها و سرمایه‌های انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب‌های جهان قابل مقایسه نیست.

سرپرست فرمانداری رشت ضمن تشریح علل دوام انقلاب اسلامی ایران عنوان داشت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی وجود مردمی است که با وجود تمام مشکلات، محدودیت‌ها و توطئه‌های دشمنان همواره پای بیعتشان با نظام ایستادند و این امر وظیفه مسئولان را سنگین تر ‌می‌کند.

احمدی با انتقاد از عدم حضور برخی مدیران شهرستان رشت در این جلسه خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی مدیران حتی زحمت حضور در این جلسه را به خودشان ندادند اما این را بدانند اگر قرار باشد ادارات به‌صورت جزیره‌ای کار کنند، من هیچ مسئولیتی را به‌عنوان رئیس این ستاد نمی‌پذیرم.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی قابل افتتاح در ایام دهه فجر را باید به مردم معرفی کرد ابراز داشت: پیگیر آن هستیم تا ادارات پروژه‌های خود برای افتتاح در این ایام را اعلام کنند.

سرپرست فرمانداری رشت ضمن درخواست از مسئولان صدا و سیمای مرکز گیلان پیرامون رسیدگی به درخواست مدیران شهرستان‌ها به ویژه مرکز استان خاطرنشان کرد: حیطه کاری مسئولان شهرستان مستقل است‌.

احمدی شوراهای فرهنگی روستا را ظرفیت بزرگی در راستای اجرای برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر دانست و تصریح کرد: انتظار می‌رود تمام دستگاه‌های اجرایی از مردم برای حضور در مراسمات این ایام دعوت کنند.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری رشت نیز در این جلسه وظیفه وزارت کشور را انعکاس فعالیت‌های دولت دانست و اظهار داشت: مردم باید دولت و تدابیرش را در کنار خود احساس کنند.

علیرضا انصاری با تاکید بر لزوم حفظ اعتماد مردم خاطرنشان کرد: اینکه مردم دولت را در کنار خود ببینند یک سرمایه اجتماعی است که سبب تداوم نظام اسلامی می‌شود.

به گزارش اندیشه‌گیلان، در پایان این جلسه حکم معاونت اجتماعی سیاسی فرمانداری رشت توسط محمد احمدی سرپرست فرمانداری رشت به علیرضا انصاری اعطا شد.

انتهای پیام/