برگزاری همایش ورزش و مشارکت حداکثری در انتخابات گیلان
برگزاری همایش ورزش و مشارکت حداکثری در انتخابات گیلان

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان از برگزاری همایش ورزش و مشارکت حداکثری در انتخابات این استان با حضور قهرمانان ورزشی و جناح‌های مختلف سیاسی و مردمی در رشت خبر داد.

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، مسعود رهنما پیش از ظهر امروز در جریان برگزاری همایش پیاده‌روی همگانی با اشاره به اهمیت ورزش اظهار کرد: همایش ورزش و مشارکت حداکثری در انتخابات با حضور  قهرمانان، پیشکسوتان ورزش، احزاب و جناح‌های مختلف سیاسی و مردمی صبح فردا دوم اردیبهشت ماه جاری در مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) رشت برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان جامعه ورزشی را یکی از اقشار تاثیرگذار مردمی در عرصه انتخابات ذکر کرد و گفت: نقش جامعه ورزشی در حضور مشارکت مردم در عرصه انتخابات مهم بوده و از تمام مردم، جامعه ورزش و احزاب و گروه‌های سیاسی و مردمی می‌خواهیم تا در همایش مذکور حضور یابند.

رهنما اجرای منویات مقام معظم رهبری و حساس شدن نسبت به سرنوشت کشور و شهرشان را از اهداف برگزاری همایش مذکور بیان کرد و متذکر شد: هیچ‌کدام از مدیران و کارکنان ورزش گیلان حق استفاده از امکانات و زمان اداری و دولتی برای حمایت از کاندیدای مورد نظر خود را ندارند.

به گزارش اندیشه گیلان، به مناسبت هفته سلامت همایش ورزش همگانی با شعار تحرک بدنی، تفریحات سالم و فعالیت گروهی در رشت برگزار و در پایان به قید قرعه به ۲۰ نفر دوچرخه و ۱۵ نفر فشارسنج اهدا شد.

انتهای پیام/