بسیج در دفاع از خطوط قرمز انقلاب با هیچ فرد یا جناحی تعارف ندارد/بسیجیان گوش به فرمان به ولایت هستند
بسیج در دفاع از خطوط قرمز انقلاب با هیچ فرد یا جناحی تعارف ندارد/بسیجیان گوش به فرمان به ولایت هستند

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با انتقاد از تهمت‌‌ها و سرزنش‌های ضد انقلاب علیه بسیج گفت: بسیج از هیچ سرزنشی هراس ندارد و همه گروه‌های سیاسی بدانند که بسیج در دفاع از خطوط قرمز انقلاب با هیچ فرد یا جناحی تعارف ندارد.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‎گیلان، سردار محمد ‌عبدالله‌پور ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه رشت در مصلای امام خمینی (ره) این شهر با اشاره به فرمایشات امام راحل پیرامون جایگاه بسیج اظهار داشت: امام راحل بسیج را لشکر مخلص خدا می‌دانستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه به فرموده امام راحل، بسیج شجره طیبه‌ای است که دانش‌آموختگان آن در گمنامی رشد پیدا کرده‌اند عنوان داشت: امام خمینی (ره) تاکید کرده‌اند که اگر مسئولان از بسیجیان غافل شوند در آتش دوزخ می‌سوزند.

سردار عبدالله پور با تاکید بر اینکه مسئولان و مردم باید خود را با معیارهای امام خمینی (ره) بسنجند خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری نیز بسیج را نماد مقاومت و آگاهی کشور می‌دانند.

وی با اعلام اینکه به فرموده مقام معظم رهبری بصیرت، اخلاص و عمل به هنگام سه عنصر اصلی بسیج است ابراز داشت: بسیج به معنای آمادگی در نقطه است که اسلام و انقلاب به آن نیازمند است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با انتقاد از تهمت‌‌ها و سرزنش‌های ضد انقلاب علیه بسیج گفت: بسیج از هیچ سرزنشی هراس ندارد و همه گروه‌های سیاسی بدانند که بسیج در دفاع از خطوط قرمز انقلاب با هیچ فرد یا جناحی تعارف ندارد.

سردار عبدالله‌پور با اعلام اینکه هر کسی به ستون انقلاب حمله کند از حمله بسیج در امان نخواهد بود افزود: بسیجیان گوش به فرمان به ولایت هستند و تا جایی که به خطوط قرمز انقلاب حمله نشود با کسی کاری ندارند.

فرمانده سپاه قدس  استان گیلان با اشاره به نقش بسیج در امور بین الملل خاطرنشان کرد: بسیج نظام اسلامی ما امروز الگویی برای محور مقاومت و کشورهای جهان اسلام است.

سردار عبدالله‌پور ضمن تاکید بر قدرت نیروی مقاومت بسیج اظهار داشت: پیروزی به‌دست آمده در جبهه مقاومت نشان داد که تفکر بسیج و مقاومت می‌تواند در مقابل هر دشمنی بایستد.

وی با اشاره به تلاش‌های دشمنان انقلاب در راستای جلوگیری از گسترش انقلاب اسلامی در منطقه گفت: نیروهای حشدالشعبی و بسیج مردمی سوریه ثابت کردند که با تفکر مقاومت می‌توان جلوی هر تفکر استکباری را گرفت.

سردار عبدالله‌پور با تاکید بر لزوم اتحاد میان اقشار مختلف مردم در مبارزه با استکبار گفت: امروز آمریکا و اسرائیل سلاح‌های بسیاری برای جنگ دارند اما جرات حمله یا اقدام نظامی علیه نظام جمهوری اسلامی را ندارند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به وعده صادق سردار سلیمانی پیرامون نابودی داعش در مدت دوماه عنوان داشت: دشمن بعد از شکست در سوریه و عراق به‌دنبال ایجاد فتنه در کردستان بود که موفق نشد.

وی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های سپاه قدس گیلان اظهار داشت: در سال گذشته هزار واحد مسکن محرومان با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) احداث شد.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اقدامات سپاه قدس گیلان در راستای خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه عنوان داشت: ۴۰ کانکس جهت اسکان زلزله زدگان شهرستان دالاهو به استان کرمانشاه فرستاده شده است.

وی با بیان اینکه همزمان با فرارسیدن فصل سرما میزان کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه باید بیشتر شود خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا با همکاری بسیج هزار و ۱۸۰ چراغ والاور را برای ارسال به مناطق زلزله‌زده تهیه کنیم.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اقدامات سپاه قدس گیلان در حوزه محرومیت‌زدایی در استان گیلان ابراز داشت: از ابتدای سال ۹۶ تاکنون ۲۰ تیم جهادی و ۲۸۳ گروه پزشکی برای رسیدگی به وضعیت مناطق محروم استان گیلان اعزام شده‌اند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با تاکید بر لزوم توجه جدی به مسائل فرهنگی در سپاه قدس گیلان اعلام کرد: در سال بیش از ۹۰۰ یادواره شهید در سطح استان گیلان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه سپاه قدس گیلان اقدامات مناسبی در زمینه اشتغالزایی انجام داده است افزود: سپاه قدس گیلان در عمل نشان می‌دهد که با اعتماد به جوانان می‌توان مشکلات اشتغال و محرومیت‌هایی روستایی را برطرف کرد.

انتهای پیام/*