بهای بلیط سینما تا ساعت ۱۷ در گیلان نیم‌بها شد
بهای بلیط سینما تا ساعت ۱۷ در گیلان نیم‌بها شد

به گزارش سرویس فرهنگی اندیشه گیلان، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، حسین ابراهیمیان اظهار داشت: فروش بلیط سینما به صورت نیم بها بر اساس نظر شورای صنفی نمایش اتخاذشده است و بر این اساس در طرح ویژه ماه مبارک رمضان، بلیت سینماها تا ساعت ١٧ نیم‌بهاست و بعدازاین […]

به گزارش سرویس فرهنگی اندیشه گیلان، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، حسین ابراهیمیان اظهار داشت: فروش بلیط سینما به صورت نیم بها بر اساس نظر شورای صنفی نمایش اتخاذشده است و بر این اساس در طرح ویژه ماه مبارک رمضان، بلیت سینماها تا ساعت ١٧ نیم‌بهاست و بعدازاین ساعت، بهای بلیت طبق روال قبل و به‌صورت کامل دریافت می‌شود.

وی به اجرای طرح سینما سلام در برخی از شهرستان‌های فاقد سینمای استان اشاره کرد و گفت: طرح یادشده در زمان حاضر در شهرستان صومعه‌سرا در حال اجراست و به‌مرور بر تعداد این شهرستان‌ها افزوده خواهد شد.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان افزود: در زمان حاضر طرح سینما سلام در مجتمع فرهنگی صومعه‌سرا و گوراب زرمیخ شفت در حال اجراست و بر این اساس فیلم‌های روز، در نوبت‌های مشخص اکران می‌شود.

وی با اشاره به اینکه گیلان دارای ١٠ سینما با ١١ سالن سینما و درمجموع پنج هزار و ٣۶٨ صندلی است، یادآور شد: سینماهای گیلان در هفت شهرستان استان واقع‌شده و عبارت‌اند از ٢٢ بهمن، سپیدرود (دارای دو سالن) و میرزا کوچک رشت، دریا آستارا، گل سرخ و قدس هلال‌احمر بندر انزلی، زیتون رودبار، طلوع فومن، شهر سبز لاهیجان و شادی ماسال.

به گزارش اندیشه گیلان، در حال حاضر فیلم‌های سینمایی ” نهنگ عنبر ٢ ” در سینما ٢٢ بهمن و سالن شماره یک سینما سپیدرود، ” برادرم خسرو ” در سالن شماره دو سینما سپیدرود و ” خوب، بد، جلف ” در سینما میرزا کوچک رشت اکران می‌شوند.

انتهای پیام/