تأخیر نوبخت در واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی/ اتمام پروژه‌های عمرانی با طولانی شدن از توجیه اقتصادی خارج می‌شوند
تأخیر نوبخت در واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی/ اتمام پروژه‌های عمرانی با طولانی شدن از توجیه اقتصادی خارج می‌شوند

به گزارش اندیشه گیلان، حسن خسته بند امروز در گفت‌وگویی با اشاره به واگذاری پروژه‌های عمرانی مطرح‌شده از سوی رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور اظهار کرد: حدود ۷۰ هزار پروژه عمرانی در کشور وجود دارد که ۴ هزار پروژه عمرانی مطرح‌شده از سوی نوبخت ازجمله پروژه‌های سود ده است. وی بابیان اینکه پروژه‌های واگذارشده ازجمله طرح‌های […]

به گزارش اندیشه گیلان، حسن خسته بند امروز در گفت‌وگویی با اشاره به واگذاری پروژه‌های عمرانی مطرح‌شده از سوی رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور اظهار کرد: حدود ۷۰ هزار پروژه عمرانی در کشور وجود دارد که ۴ هزار پروژه عمرانی مطرح‌شده از سوی نوبخت ازجمله پروژه‌های سود ده است.

وی بابیان اینکه پروژه‌های واگذارشده ازجمله طرح‌های هستند که برای بخش خصوصی توجیه اقتصادی دارند، افزود: واگذاری حدود ۴ هزار پروژه عمرانی اتفاق بزرگی نیست و این واگذاری‌ها در حدود ۴۵ هزار میلیارد برآورد شده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه در ابتدای کار واگذاری این تعداد از پروژه‌ها مثبت است، گفت: دولت دیر متوجه شده که باید طرح‌های عمرانی را به بخش خصوصی واگذار کند که لازم بود این رویداد در ۴ سال گذشته رقم می‌خورد.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه پروژه‌هایی که اکنون در دست اجرا است بسیار سنگین است، خاطرنشان کرد: اگر با همین زمان‌بندی اعتبارات و بودجه‌هایی که تخصیص داده‌شده محقق شود معتقدم بالای ۲۰ سال اتمام پروژه‌ها های واگذاری به طول می‌انجامد.

عضو مجمع نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه طولانی شدن زمان بهره‌برداری، پروژه‌ها از توجیه اقتصادی خارج می‌شوند، بیان کرد: واگذاری پروژه‌ها یک اقدامی اولیه است و تا رقم خوردن اتفاقات قابل‌توجه فاصله‌های زیادی وجود دارد.

انتهای پیام/فارس