تجمع دانش‌آموزان گیلانی علیه سخنان ترامپ در رشت + تصاویر
تجمع دانش‌آموزان گیلانی علیه سخنان ترامپ در رشت + تصاویر

تجمع اعتراض آمیز دانش‌آموزان گیلانی علیه یاوه‌گویی‌ها و سخنان سخیفانه و ضد ایرانی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در رشت برگزار شد.

به گزارش اندیشه گیلان، تجمع اعتراض آمیز دانش آموزان گیلانی در پی سخنان اهانت‌آمیز و سخیف دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در رشت برگزار شد.

دانش‌آموزان گیلانی امروز با حضور در این مراسم ضمن محکومیت اهانت‌های انجام شده به مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران این پیام را به دولت استکباری آمریکا رساندند که مواضع خصمانه و سخیف رئیس جمهور آمریکا سبب شد تا نقاب از چهره دولت آمریکا برداشته و چهره واقعی آن هویدا شود.

در این مراسم که با حضور جمعی از مدیران آموزش و پرورش و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان گیلان و همچنین جمع کثیری از دانش‌آموزان برگزار شد، دانش آموزان انقلابی در بیانیه‌ای اظهار داشتند: لفاظی بی‌ادبانه و یاوه گویی‌های ترامپ سبب شد تا جامعه بین المللی بیش از پیش به مواضع اصولی و بر حق جمهوری اسلامی ایران باور پیدا کند.

دانش آموزان ضمن حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکوم کردن اهانت‌های ترامپ نسبت به سپاه ابراز داشتند: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش دو بال قدرتمند جمهوری اسلامی در مسیر مبارزه با تروریسم هستند.

ایشان همچنین ضمن محکوم کردن تغییر نام خلیج فارس در سخنان رئیس جمهور آمریکا خاطرنشان کردند: سخنان پوچ ترامپ و تغییر نام خلیج فارس نشان از کج‌فهمی و بی‌دانشی ترامپ نسبت به تاریخ و اسناد معتبر تاریخی است.

دانش آموزان انقلابی و ولایتمدار گیلانی با حضورشان در این تجمع نشان دادند که همچنان مانند سال‌های دوران دفاع مقدس آماده هستند تا با بینش، تحلیل و درک سیاسی بالای خود در برهه‌های زمانی خاص در صحنه‌های دفاع از آرمان‌های نظام و انقلاب حضور پیدا کنند.

حضور دانش آموزان گیلانی در این مراسم و حمایت آنان از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز نشانگر درک ایشان از شرایط حاکم بر منطقه و نقش سپاه پاسداران در مقابله با تروریسم جهانی است.

به گزارش اندیشه گیلان، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در سخنان اخیر خود ایران را محور شرارت منطقه معرفی کرده و علاوه بر توهین به ماهیت مردم ایران، از نامی جعلی برای خلیج فارس استفاده کرد.

انتهای پیام/تسنیم