تذکر و توبیخ ۳۹ دستگاه اجرایی استان گیلان در حوزه عفاف و حجاب
تذکر و توبیخ ۳۹ دستگاه اجرایی استان گیلان در حوزه عفاف و حجاب

سرافراز با اشاره به نظارت این سازمان بر حوزه عفاف و حجاب ۴۰ دستگاه اجرایی استان، گفت: از بین این دستگاه‌ها، ۳۹ دستگاه اجرایی به دلیل کم کاری در حوزه عفاف و حجاب تذکر گرفتند و یا توبیخ شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، سجاد سرافراز در جلسه قرارگاه عفاف و حجاب با بیان اینکه بودجه عفاف و حجاب در گیلان وجود ندارد، اظهار داشت: نمی‌توان از دستگاه‌های متولی عفاف و حجاب انتظار داشت بدون بودجه فعالیتی در این حوزه داشته باشند.

وی با اشاره به نظارت این سازمان بر حوزه عفاف و حجاب ۴۰ دستگاه اجرایی استان، گفت: از بین این دستگاه‌ها، ۳۹ دستگاه اجرایی به دلیل کم کاری در حوزه عفاف و حجاب تذکر گرفتند و یا توبیخ شدند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان افزود: تنها دستگاه اجرایی که به خاطر رعایت عفاف و حجاب تشویق شد، اداره کل ثبت احوال گیلان است.

سرافراز با بیان اینکه اتاق‌های کار در دستگاه‌های اجرایی تفکیک نشده است بیان کرد: وضعیت حجاب در دستگاه‌ها خوب نیست و حتی در برخی دستگاه‌ها بانوان سر کار گریم می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه متولی مشخصی در حوزه عفاف و حجاب نداریم افزود: طرح‌های مربوط به عفاف و حجاب با توجه به مشکلات اقتصادی نباید تنش زایی داشته باشد و توجه به این نکته در شرایط فعلی ضروری است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان تصریح کرد: کارهای اجرایی و فرهنگی را باید توأمان ببینیم و طرح‌ها و برنامه‌ها نیز استمرار داشته باشند.

انتهای پیام/*