ترامپ با حماقتش سبب اتحاد مسلمان در مقابله با رژیم صهیونیستی شد
ترامپ با حماقتش سبب اتحاد مسلمان در مقابله با رژیم صهیونیستی شد

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، سردار محمد عبدالله‌پور صبح امروز در مراسم یادبود شهیدان مدافع حرم نوری، نظری و صفری و همچنین مراسم یابود مرحوم حجت‌الاسلام صدیقی در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) سپاه قدس گیلان اظهار داشت: تمامی شهدا در راه خدا جانشان را دادند و با خداوند معامله کردند. فرمانده سپاه قدس گیلان با […]

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، سردار محمد عبدالله‌پور صبح امروز در مراسم یادبود شهیدان مدافع حرم نوری، نظری و صفری و همچنین مراسم یابود مرحوم حجت‌الاسلام صدیقی در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) سپاه قدس گیلان اظهار داشت: تمامی شهدا در راه خدا جانشان را دادند و با خداوند معامله کردند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به سخنان اخیر ترامپ رئیس جمهور آمریکا پیرامون انتقال سفارت آمریکا از تلاویو به قدس عنوان داشت: ترامپ با حماقت خود سبب شد تا امت مسلمان جهان در مقابله با اسرائیل با یکدیگر متحد شوند.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اتحاد و مقاومت ایجاد شده در میان مسلمانان خاطرنشان کرد: امروز شاهد هستیم مردم یمن با قدرت در مقابل کشوری ایستاده‌اند که تنها دارایی‌اش پول است.

حجت‌الاسلام و المسلمین احمد کیماسی نیز در این مراسم ضمن ایراد سخنان خود اظهار داشت: اقتدار رزمندگان دفاع مقدس سبب شد تا آمریکا و گروه‌های دست‌پرورده او توان مقابله نداشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه ناحیه مقداد رشت با اشاره به جایگاه رفیع شهدا نزد خداوند متعال گفت: خداوند متعال حتی قدم‌های رزمندگان را در مسیر جهاد دوست دارد زیرا آنان برای دفاع از دین حق از جان و مال و خانواده خود گذشتند. تجربه دوران دفاع مقدس نشان می‌دهد ملت ایران با قدرت خود می‌تواند هر مشکلی را خنثی کند.

کیماسی با اشاره به واکنش مسلمانان و آزادیخواهان جهان به سخنان اخیر ترامپ عنوان داشت: امروز تمام آزادیخواهان جهان اعم از مسلمان و غیرمسلمان در مقابل آمریکا موضع گرفته‌اند به جز چند کشور عربی که به سکوت مرگبارشان ادامه می‌دهند.

به گزارش اندیشه‌گیلان، در پایان این مراسم از خانواده‌های شهیدان مدافع حرم، نوری، صفری نظری و همچنین خانواده مرحوم حجت‌الاسلام صدیقی تجلیل شد.

انتهای پیام/