ترخیص وسایل نقلیه توقیفی به‌مناسبت عید سعید فطر در گیلان
ترخیص وسایل نقلیه توقیفی به‌مناسبت عید سعید فطر در گیلان

رئیس پلیس راهور گیلان گفت: وسایل نقلیه‌اى که با دستور پلیس در گیلان توقیف شده‌اند به‌مناسبت عید سعید فطر با پرداخت ۵۰ درصد هزینه‌های پارکینگ ترخیص می‌شوند.

به گزارش سرویس اجتماعی اندیشه گیلان، سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت‌و‌گویی با تبریک عید سعید فطر به شهروندان و مسافران، اظهار داشت: وسایل نقلیه‌اى که با دستور پلیس در استان گیلان توقیف شده‌اند به‌مناسبت عید سعید فطر با پرداخت ۵۰ درصد هزینه‌های پارکینگ ترخیص می‌شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: پلیس راهور به‌مناسبت در پیش بودن عید سعید فطر، خودرو و موتورسیکلت‌هایی که با دستور پلیس توقیف و روانه پارکینگ شده‌اند را با تخفیف ۵۰ درصدى هزینه‌هاى پارکینگ ترخیص می‌کند.

محمدی با بیان اینکه این طرح به‌مناسبت عید سعید فطر از ۶ تیرماه امسال آغاز شده و تا ۱۸ تیر ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: این طرح مشمول وسایل نقلیه‌ای که با دستور قضایی توقیف شده‌اند نخواهد شد.

وی اظهار داشت: مالکان و متصرفان قانونی، حین توقیف می‌توانند با مراجعه به ستاد‌ ترخیص پلیس راهور شهرستان با ارائه مدارک مثبته مالکیت و مفاصا حساب دولتی  نسبت به ترخیص وسایل نقلیه اقدام کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از صاحبان وسایل نقلیه خواست با توجه به محدود بودن زمان اعلامی هرچه سریعتر از این فرصت استفاده کرده و نسبت به ترخیص وسیله نقلیه خود اقدام کنند.

انتهای پیام/