تضاد میان فرمایشات مقام معظم رهبری و اعمال دولت مشهود است
تضاد میان فرمایشات مقام معظم رهبری و اعمال دولت مشهود است

رئیس شورای جبهه مردمی نیروهای‌ انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به اینکه تضاد میان فرمایشات مقام معظم رهبری و اعمال دولت مشهود است، گفت: دولت با پیروی نکردن از ولی‌فقیه نمی‌تواند جامعه شیعه را در مسیر صحیح هدایت کند.

به گزارش اندیشه گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدکاظم میرحسینی اشکوری عصر دیروز ‌در جمع طلاب اظهار داشت: مسئله ظهور یک بحث قرآنی است و آینده جهان به امر اراده پروردگار به دست مستضعفان می‌افتد و ظلم سرنگون می‌شود.

وی با اشاره به عقیده نظریه‌پردازان در قرن ۱۹ میلادی مبنی بر نابودی عقیده دینی با پیشرفت و توسعه صنعت بیان داشت: امروز با عنایت پروردگار، جمهوری اسلامی ایران صادر کننده اسلام ناب محمدی به اقصی نقاط جهان است.

میرحسینی اشکوری با بیان اینکه امروزه اسلام و انقلاب نقش الگو را برای تمامی افراد از جمله مستضعفان در دنیا دارد گفت: دشمنان اسلام‌نه تنها به باطل بودن نظریات قرن ۱۹ واقفند بلکه با توطئه‌های گوناگون به‌دنبال نابودی اسلام هستند.

رئیس شورای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان، تلاش‌های دشمن برای نابودی اسلام را بیهوده خواند و افزود: دین مبین اسلام امروز جهانی شده و وعده قرآن که فتح شدن جهان توسط مسلمانان است نزدیک است.

وی با بیان اینکه انتظار برای ظهور حضرت مهدی(عج) بر دو نوع انتظار سازنده و انتظار ایستاده است خاطرنشان کرد: بی‌توجهی به مسائل روز جامعه اسلامی و انتظار بدون تلاش، زمینه ظهور امام عصر (عج) را فراهم نمی‌کند.

میرحسینی اشکوری تبیین حقایق روز جامعه اسلامی را از وظایف مهم طلاب بیان داشت و گفت: با هوشیاری و بیداری پیروان امام زمان (عج)، فتنه‌های دشمنان که در قرآن به آن اشاره شده یکی پس از دیگری خنثی می‌شود.

رئیس شورای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه آسیب شناسی خطراتی که ظهور حضرت ولی عصر (عج) را به تعویق وا می‌دارد لازم است گفت: پیروی نکردن از ولی امر مسلمین در تاریخ اسلام باعث صدمه به جامعه اسلامی شده و عمل به فرمایشات رهبر جامعه شیعیان سرعت بخش ظهور امام عصر (عج) است.

وی با اشاره به تحقیقات صورت گرفته توسط اندیشمندان غربی برای درک چگونگی شکل‌گیری و پایداری قیام مردم ایران در انقلاب اسلامی افزود: در کتاب “تشیع، مقاومت و انقلاب” که توسط نظریه پردازان غربی نوشته شده قیام شیعه نشأت گرفته از الگوی عاشورا و پایداری آن بر اساس فرهنگ انتظار‌ شناخته شده است.

میرحسینی اشکوری با بیان اینکه علت پویایی انتظار در ایران اسلامی این است که امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب نایبان امام عصر (عج) هستند بیان داشت: شیعیان، مبارزه با ظلم و حکومت ظالم را عامل تسریع کننده ظهور می‌دانند و این امر است که امنیت غرب و کشورهای سکولار را به خطر می‌اندازد.

رئیس شورای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به اینکه مهمترین طرح غرب برای نابودی اسلام تخریب چهره ولایت فقیه است خاطرنشان کرد: تا زمانی‌که اقتدار ولی‌فقیه و محبوبیت آن در بین شیعیان جهان پابرجاست هیچ ابرقدرتی قادر به نابودی اسلام ناب محمدی نیست.

میرحسینی اشکوری روحیه شهادت و ایثار در مردم و جوانان را عامل دلگرمی ولی‌فقیه برای مبارزه با رژیم‌های فاسد غربی خواند و بیان داشت: دشمنان پس از شکست از شیعیان در کشورهای منطقه دست به تحریف دین زده و به‌دنبال تبدیل روحیه شهادت به اشرافی‌گری و رفاه طلبی هستند.

وی علت بیان روشن و صریح موضع آیت الله سید علی اشکوری در طرفداری وی از حجت الاسلام ابراهیم رئیسی در انتخابات پیش‌رو را تضاد میان فرمایشات رهبری و اعمال دولت خواند و عنوان داشت: دولت با  پیروی نکردن از ولی‌فقیه نمی‌تواند جامعه شیعه را در مسیر صحیح هدایت کند.

انتهای پیام/