تضعیف نیروهای نظامی تضعیف نظام است
تضعیف نیروهای نظامی تضعیف نظام است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه هیچ‌گاه نباید سپاه و دیگر نیروهای نظامی کشور را تضعیف کرد گفت: تضعیف سپاه و دیگر نیروهای نظامی در واقع تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسن تسخیری صبح شنبه در مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه رودسر اظهار داشت: امروز برخی از حرف‌های دشمنان صدایش در داخل شنیده می‌شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس استان گیلان گفت: متهم کردن سپاه توسط مردم خواسته دشمنان نظام است که متاسفانه در کشورمان یک مقام عالی‌رتبه علیه سپاه صحبت می‌کند و این حرف‌ها بوی تفرقه می‌دهد.

تسخیری بیان داشت: سپاه هیچ‌گاه به‌دنبال کارهای اقتصادی نبوده و هدفش از اجرای پروژه‌های عمرانی کمک به اجرای پروژه‌ها در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی تصریح کرد: سپاه همان نیروی مقتدری است که با شلیک شش موشک میان‌برد به پایگاه داعش در سوریه، به دولت، نظام و انقلاب اسلامی اقتدار بخشید و همه دشمنان نظام و انقلاب با این موشک‌ها جا خوردند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه هیچ‌گاه نباید سپاه و دیگر نیروهای نظامی کشور را تضعیف کرد افزود: تضعیف سپاه و دیگر نیروهای نظامی در واقع تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه به اذعان دشمنان، امروز قدرت جغرافیایی کشورمان از تهران تا بیروت است گفت: دشمنان نظام به قدرت نظامی و استراتژیک ایران اسلامی پی برده‌اند و از قدرت کشورمان در حوزه‌های مختلف واقف بوده و به آن اعتراف می‌کنند.

تسخیری مشکل آمریکا و استکبار جهانی با کشورمان جمهوری اسلامی بودن نظام خواند و اظهار داشت: آمریکایی‌ها هیچ‌گاه با ما آشتی نمی‌کنند مگر اینکه ما در داخل تغییر کنیم.

وی با اشاره به اینکه بعضی‌ها در ایام انتخابات به‌خاطر چند رأی بیشتر جای جلاد با شهدا را عوض کردند گفت: جنایات متعدد منافقان که با حمایت آمریکا و اسراییل در طول سال‌های پس از انقلاب به‌ویژه در دهه ۶۰ اتفاق افتاد هیچ‌گاه از ذهن مردم و تاریخ این کشور محو نمی‌شود.

به گزارش اندیشه گیلان در پایان این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین رجبعلی بابایی در سپاه ناحیه رودسر تکریم و حجت‌الاسلام والمسلمین سید خلیل نجاتی به‌عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه رودسر معرفی شد.

انتهای پیام/