تقدیر سردار غیب‌پرور از اقدامات سپاه قدس گیلان به مناطق زلزله‌زده+تصاویر
تقدیر سردار غیب‌پرور از اقدامات سپاه قدس گیلان به مناطق زلزله‌زده+تصاویر

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان به نقل از مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان، سرهنگ علی پاسخی با اشاره به بازدید سردار غیب پرور از روستای دهجامی از توابع شهرستان دالاهو ( کرندغرب) کرمانشاه اظهار داشت: سپاه قدس گیلان با تمام قدرت، امکانات و تدابیر فرماندهی سپاه قدس گیلان بلافاصله بعد از وقوع […]

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان به نقل از مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان، سرهنگ علی پاسخی با اشاره به بازدید سردار غیب پرور از روستای دهجامی از توابع شهرستان دالاهو ( کرندغرب) کرمانشاه اظهار داشت: سپاه قدس گیلان با تمام قدرت، امکانات و تدابیر فرماندهی سپاه قدس گیلان بلافاصله بعد از وقوع حادثه زلزله  دلخراش کرمانشاه در منطقه حضور پیدا کرد.

وی خاطر نشان کرد: سردار غیب پرور، سردارعبد الله پور و سرهنگ علی توشه از اقدامات انجام شده توسط سپاه قدس گیلان در روستا های زلزله زده دالاهو بازدید کردند.

رئیس بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در بازدید از روستاهای زلزله زده دالاهو  ضمن قدر دانی از حضور مسئولان در روستاهای دالاهو گفت: سپاه قدس گیلان توانست کلیه روستا های دهستان بیونیج شهرستان دالاهو را تحت پوشش قرار دهد.

توشه افزود: سپاه قدس گیلان با نصب ۳۵۰ چادر اضطراری ،۸۰ کانکس اسکان موقت، پخت غذای گرم با توزیع امکانات اولیه ، اعزام ۳ گروه به تعداد ۶۰ نفر، دو تیم پزشکی به تعداد ۷ نفر،اعزام گروه تلویزیونی سپاه تا به امروز زلزله زدگان را مورد حمایت قرار دهد.

رئیس بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه روستای دهجامی که به‌طور صد در صد تخریب شد با کمک خیران و تهیه کانکس‌های لازم، عملیات اسکان کامل خانوارهای آن با موفقیت انجام شده است افزود: امیدواریم با لطف و عنایت خداوند تبارک و تعالی و توجهات مسئولان، این مسئولیت الهی و انسانی را تا اسکان کامل زلزله زدگان به اتمام برسانیم.

در پایان دیدار از روستای دالاهو، سردارغیب پرور ضمن تشکر ویژه از اقدامات صورت گرفته توسط سپاه قدس گیلان در خدمت رسانی به مردم زلزله زده اظهار داشت: از آن جایی که سپاه قدس گیلان در این حادثه به طور قوی وارد شده حاکی از آنست که مردم ما، سپاه و بسیج ما وظیفه انقلابی و مردم داری را از یاد نبرده‌اند و امکانات اولیه زندگی را برای زلزله زدگان فراهم کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بازدید از دالاهو از کمک‌های مردمی گیلان به این مناطق زلزله زده و روند اسکان موقت تقدیر کرد.

به گزارش اندیشه‌گیلان، کار اسکان مناطق زلزله‌زده روستاهای آسیاب تنوره، بیامه، ده جامی، ده کهنه، ده لطیفه، ریسانی، سرتنگ، سید باقر، شیخ حسن، کنه هر و ویله از توابع دهستان بیونیج کرمانشاه توسط سپاه قدس گیلان انجام می‌شوند.

انتهای پیام/*