تمرین “سپیدرود” تعطیل شد
تمرین “سپیدرود” تعطیل شد

درحالی‌که نظر محمدی و بازیکنان اصلی تیم سپیدرود رشت در تمرین این تیم حضور پیدا کردند تمرین تیم سپیدرود رشت انجام نشد.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، تمرین ظهر امروز تیم سپیدرود در مرکز استعدادیابی و پایگاه قهرمانی استان گیلان با وجود حضور بازیکنان سپیدرود و علی نظرمحمدی برگزار نشد.

علی نظرمحمدی به‌همراه تعداد زیادی از بازیکنان سپیدرود که در ترکیب این تیم در مقابل پرسپولیس قرار گرفتند در تمرین تیم سپیدرود حضور پیدا کرد اما به‌علت بسته بودن درب محل تمرین تیم سپیدرود، تمرین این تیم برگزار نشد.

دیروز متقاضی خرید باشگاه سپیدرود رشت در یک اقدام عجیب با مورد خطاب قرار دادن رئیس هیئت فوتبال استان گیلان در صفحه مجازی خود اقدام به برکناری اعضای کادر فنی این تیم کرد و اعضای کادر فنی جدید این تیم را معرفی کرد.

لغو شدن تمرین سپیدرود در حالی انجام شد که متقاضی خرید این تیم هنوز سکان هدایت این تیم را بر عهده نگرفته است و برای هر گونه اقدام نیاز به مجوزهای قانونی دارد و باید به‌صورت رسمی به‌عنوان مالک این تیم معرفی شود.

هرگونه عزل و نصب، پیش از بر عهده گرفتن مسئولیت باید با اجازه مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان صورت بگیرد و متقاضی خرید، مجوز قانونی از سوی فدراسیون فوتبال برای عزل و نصب در تیم سپیدرود ندارد.

بازیکنانی در تمرین امروز تیم سپیدرود حضور پیدا نکردند که جزء بازیکنان اصلی این تیم محسوب نمی‌شوند که از آن جمله می توان به رضا الماسخاله اشاره کرد.

تیم سپیدرود در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور باید به دیدار تیم نفت تهران برود و مطابق اعلام متقاضی خرید تیم سپیدرود از روز سه شنبه سرمریی جدید در تمرینات تیم سپیدرود حضور پیدا می‌کند.

انتهای پیام/