توان دفاعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مورد توجه و طمع دشمنان است و قابل‌ مذاکره نیست
توان دفاعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مورد توجه و طمع دشمنان است و قابل‌ مذاکره نیست

کوچکی نژاد با اشاره به اهمیت سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه ” امکان دفاعی کشور قابل‌ مذاکره نیست و ما درباره آن چیزهایی که اقتدار ملی‌مان را تأمین می‌کند، با دشمن هیچ چک‌وچانه‌ای نداریم” گفت: توان دفاعی هر کشوری ازجمله نظام جمهوری اسلامی ایران مورد توجه و طمع دشمنان هست گرچه قابل‌ مذاکره نیست.

به گزارش اندیشه گیلان، جبار کوچکی نژاد در گفت و گویی با اشاره به اینکه توان دفاعی کشور باید روزبه‌روز افزایش یابد اظهار داشت: مقام معظم رهبری تاکید دارند که هیچ‌گونه مذاکراتی در رابطه با توان دفاعی کشور نباید انجام شود و تاکنون نیز هیچ مذاکره‌ای در خصوص توان دفاعی و نظامی کشور صورت نگرفته است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به اهمیت والای بنیه دفاعی کشور اشاره داشت و گفت: مقام معظم رهبری بارهای در خصوص تقویت بنیه دفاعی کشور و غیرقابل‌مذاکره دانستن آن تاکید داشتند و همه باید به آن پایبند باشند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت‌های رهبر معظم انقلاب در تقویت توان دفاعی و موشکی گفت: رهبر معظم انقلاب همیشه تاکید داشتند که توان دفاعی کشور چه در بحث پشتیبانی، امکانات و بودجه تقویت‌های لازم صورت بگیرد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر مقاومت ایران در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا در برجام خاطرنشان کرد: در این مقطع زمانی که آمریکا تلاش می‌کند تا منافع بیشتری در برجام به دست بیاورد و به قدم‌های برداشته در برجام نیز راضی و قانع نیست نباید اجازه برداشتن قدم‌های بعدی را به آمریکا داد.

کوچکی نژاد به تلاش استکبار جهانی در محدود کردن توان دفاعی ایران اشاره کرد و افزود: استکبار جهانی به سردمداری آمریکا تمام تلاش خود را کرد تا ایران را در پیشروی و دستیابی به توان دفاعی و قدرت منطقه بازدارد اما این موفقیت تاکنون برایشان حاصل نشده است.

وی بابیان اینکه عقل حکم می‌کند تا جایی که می‌توانیم توان دفاعی خود را افزایش دهیم مطرح کرد: افزایش توان دفاعی در کشور منجر می‌شود اولاً دشمن جرات تحدی به جمهوری اسلامی نداشته باشد ثانیاً قدرت ایران را در مقابل با مثل و تجاوزهای احتمالی را افزایش می‌دهد.

انتهای پیام/فارس