توسعه امکانات ‌شهری نیازمند رفع معضلات اقتصادی ‌شهرداری است
توسعه امکانات ‌شهری نیازمند رفع معضلات اقتصادی ‌شهرداری است

شهردار رشت‌ ‌توسعه امکانات ‌شهری را نیازمند رفع معضلات اقتصادی ‌شهرداریدانست و ‌گفت: توسعه شهری و ارتقای امکانات در شهر باید از منابع مردم تامین شود.

به گزارش سرویس اجتماعی اندیشه گیلان، سیدمحمدعلی ثابت قدم ظهر امروز در جریان ملاقات با مسئول خبرگزاری تسنیم در استان گیلان با اشاره به اینکه خبرگزاری تسنیم از رسانه‌های انقلابی و ارزشی است، اظهار داشت:خبرگزاری تسنیم در گیلان با فعالیت مطلوب در عرصه اطلاع‌رسانی به شیوه درست، به این رسالت خطیر عمل می‌کند.

شهردار رشت با بیان اینکه مدیریت شهری نیازمند تفکر و نگاه توسعه محور با تکیه بر عمل‌گرایی است، افزود: باید در مدیریت شهری  طوری عمل کرد که مردم تنها در راستای توسعه از سوی مسئولان شعار نشنیده و ارتقای توسعه را در شهر احساس کنند.

ثابت‌قدم با تاکید بر اینکه شهرداری نیازمند عملگرایی مضاعف است خاطرنشان کرد: شهرداری یک ساختارمردمی و جبهه نهایی ارائه خدمت به مردم بوده و باید به شیوه درست با رعایت چارچوب‌های قانونی و توازن ابعاد توسعه را در شهر گسترش دهد.

وی با اشاره به اینکه شهرداری باید بحث مربوط به مباحث اقتصادی را براساس واقعیت اقتصاد مردم مدیریت کرد گفت: توسعه شهری و ارتقای امکانات در شهر باید از منابع مردم تامین شود و توسعه امکانات در شهر نیازمند رفع معضلات اقتصادی در شهرداری است.

شهردار رشت با بیان اینکه خبرگزاری تسنیم در سطح ملی و استانی در راستای ارتقای سطح فرهنگی جامعه همراه  شهرداری‌ها بوده است گفت: در دو سال گذشته اقدامات مطلوبی در راستای توسعه شهر رشت انجام شده که افتتاح ۱۵ بازارچه، افزایش ایستگاه‌های آتش نشانی و احداث ۲۲ پارک در سطح شهر قسمت کوچکی از اقدامات مذکور است.

به گزارش اندیشه گیلان، فاطمه قدیمی حرفه، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت نیز در این دیدار، شهردار رشت را همراهی کرد.

انتهای پیام/