تیم ساحلی شاهین خزر رودسر در مقابل شهرداری بندر عباس شکست خورد
تیم ساحلی شاهین خزر رودسر در مقابل شهرداری بندر عباس شکست خورد

در هفته نخست لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور خزر رودسر در خانه مقابل میهمانش شهرداری بندرعباس شکست خورد.

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، در هفته نخست لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور خزر رودسر در خانه مقابل میهمانش شهرداری بندرعباس شکست خورد.

در این دیدار که شامگاه شب در هوایی خوب و بهاری در زمین ساحلی شهرداری رودسر برگزار شد تیم شاهین خزر رودسر مقابل میهمانش شهرداری بندرعباس در شرایطی که در وقت‌های قانونی، ۴ به ۴ مساوی بود در وقت اضافه با دریافت یک گل دیگر، بازی را ۵ بر ۴ به میهمانش واگذار کرد.

برای تیم شاهین خزر رودسر در این دیدار رضا صداقت، رضا مهرورز، کامران موسی‌زاده و سینا رحمتی هر کدام یک گل به ثمر رساندند و برای شهرداری بندرعباس هم سجاد عباسپور (۲گل)، فروغ پسنده، احسان درام و مصطفی خاقانی هر کدام یکبار گلزنی کردند.

سرمربی تیم شهرداری بندرعباس در پایان این دیدار در  دیدار در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم گفت: بازی خوبی بود؛ ما قبل از این بازی متاسفانه مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته بودیم ولی بازیکنان جواب اعتماد ما را دادند و امشب خیلی خوب ظاهر شدند.

حمید رضایی افزود: شاهین خزر رودسر تیم بسیار خوبی است و خوشحالم تیمی را در خانه شکست دادیم که برخاسته از مهد فوتبال ساحلی است ضمن اینکه باید به تماشاچیان رودسری که با فرهنگ بالای خود آمدند و فقط تیمشان را تشویق کردند تبریک گفت.

سرمربی تیم شاهین خزر رودسر نیز در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: همیشه بازی اول سخت‌ترین بازی برای تیم‌هاست و سه، چهار بازی طول می‌کشد تا تیم‌ها خودشان را پیدا کنند.

محسن نصرالله‌زاده افزود: امروز یکی از بدترین روزهای سه سال گذشته تیم خزر رودسر بود و اشتباهات زیاد به‌ویژه در خط دفاعی باعث شکست ما شد ضمن اینکه بازیکنان وقتی روزشان نباشه نمی‌شود کاری کرد.

وی با بیان اینکه شهرداری بندرعباس خیلی زحمت کشید، خوب دفاع کرد و از فرصت‌های ضد حمله هم خوب استفاده کرد افزود: این پیروزی را به آنان تبریگ می‌گویم ضمن اینکه در مجموع هم از بازیکنانم راضی نیستم.

به گزارش اندیشه گیلان، دهمین دوره لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور با حضور ۱۱ تیم به‌صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

انتهای پیام/تسنیم