تیم شطرنج منتخب جهان در برابر تیم ایران به‌ پیروزی دست یافت
تیم شطرنج منتخب جهان در برابر تیم ایران به‌ پیروزی دست یافت

تیم شطرنج منتخب جهان توانست در دور پنجم مسابقات بین المللی جام ستارگان در مقابل تیم ایران به پیروزی ۴ بر ۳ دست یابد.

به گزارش سرویس ورزشی اندیشه گیلان، در دور پنجم مسابقات شطرنج بین‌المللی جام ستارگان، تیم شطرنج ایران و تیم منتخب جهان در مرکز اجتماعات منطقه آزاد انزلی به‌دیدار یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی تیم منتخب جهان پایان رسید.

در دور پنجم مسابقات بین المللی جام ستارگان، دو تیم، ۷ بازی به روش استاندارد در برابر یکدیگر انجام دادند و تیم منتخب جهان توانست با نتیجه ۴ به ۳ به پیروزی دست یابد.

پرهام مقصودلو در برابر “لازارو باتیستا بروزون” و امیررضا پور رمضانعلی در مقابل “بادور جوابا” به نتیجه تساوی دست یافتند که ۲ بازی مساوی دور پنجم مسابقات بین المللی جام ستارگان بود.

علیرضا فیروزجا در مقابل لوک وان ولی و محمدامین طباطبایی در برابر چین ون یانگ توانستند به پیروزی دست یابند و دو پیروزی تیم شطرنج ایران در برابر تیم منتخب جهان بودند.

مسعود مصدق‌پور در برابر آلکسی شیروف، سیدخلیل موسوی در مقابل التاج سفرلی و احسان قائم مقامی در برابر ایوان سوکولف متحمل شکست شدند که ۳ شکست تیم ایران در مقابل تیم منتخب جهان بودند.

در پایان دور پنچم مسابقات شطرنج بین‌المللی جام ستارگان، تیم منتخب جهان با امتیاز تیمی ۸ بر ۲ از تیم ایران پیش افتاده است و در مسابقات انفرادی، تیم منتخب جهان با امتیاز  ۱۹.۵ بر ۱۵.۵ پیشتاز است.

انتهای پیام/