تیم والیبال کارکنان زندانهای استان گیلان به مقام قهرمانی رسید+تصاویر
تیم والیبال کارکنان زندانهای استان گیلان به مقام قهرمانی رسید+تصاویر

تیم والیبال کارکنان زندانهای استان گیلان در هشتمین دوره مسابقات والیبال کارکنان زندانهای سراسر کشور به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش پایگاه خبری اندیشه‌گیلان، حجت الاسلام و المسلمین رستمی در آئین اختتامیه مسابقات والیبال کارکنان زندان‌های کشور ضمن تشکر از سیدحمید حسینی مدیرکل زندان‌های استان گیلان و سایر مسئولان اجرائی به دلیل میزبانی خوب و حضور پرشور توام با انگیزه و تلاش اظهار داشت: ورزش به سلامت جسم و روان افراد کمک می­‌کند، لذا ترویج ورزش در زندان‌ها و جامعه وظیفه‌ای همگانی است.

مدیرکل فرهنگی و تربیتی سازمان زندان‌های کشور با بیان اینکه ورزش علاوه بر ایجاد نظم وانضباط گروهی، در ایجاد  وحدت، همدلی تاثیرگذار است افزود: ورزش در مشارکت گروهی همانند گذشت، ایثار و فداکاری که از خصایص و رفتارهای پهلوانی و اخلاقی ورزشکاران است نیز تاثیر بسزایی دارد.

وی با اشاره به مسئولیت مهم کارکنان زندان‌ها در ترویج ورزش به خصوص ورزش‌های مفرح و همگانی، کارکنان ورزشی را از بهترین عناصر سازمان دانست و تصریح کرد: هدف از ورزش، تقویت اراده و تهذیب نفس در جهت  غلبه بر هواهای نفسانی است.

حجت‌الاسلام و المسلمین رستمی ورزش را ابزاری برای رسیدن به کمال و سعادت ابدی برشمرد و تصریح کرد: لازمه آگاه سازی بیشتر افراد، استفاده بهینه از امکانات موجود بر اساس برنامه ریزی مناسب و هدفمند، توسط مدیران ومسئولین فرهنگی و تربیت بدنی زندان‌ها است.

به گزارش اندیشه‌گیلان،  آئین اختتامیه مسابقات والیبال کارکنان زندانهای سراسر کشور با حضور ۱۳ تیم به میزبانی استان گیلان و با حضور  حجت‌الاسلام و المسلیمن رستمی، سلطان پور رئیس تربیت بدنی سازمان زندانهای کشور و سیدحمید حسینی مدیرکل زندان‌های استان گیلان و جمعی از مقامات استانی در مجموعه فرهنگی رفاهی کارگران این استان برگزار شد.

آئین اختتامیه هشتمین دوره مسابقات والیبال کارکنان با اهداء جام قهرمانی و تندیس ویژه از تیم های برگزیده تجلیل بعمل آمد و  همچنین کردی از استان گلستان بعنوان فنی ترین بازیکن و سید مرتضی سادات رسول از استان البرز ارزشمندترین جام مسابقات که جام اخلاق بود را دریافت کردند.

هشتمین دوره مسابقات والیبال کارکنان درقالب ۱۳ تیم برگزار و گیلان به مقام اول دست یافت و به ترتیب تیم های تهران – گلستان و  مقامهای دوم تا سوم را از آن خود کردند.

انتهای‌پیام/