جبهه‌سازی فعالان فضای مجازی یکی از برنامه‌های مهم سازمان فضای مجازی سراج گیلان در سال ۹۶ / برگزاری دوره های سواد مجازی در ادارات، نهادها و مجموعه‌های مختلف توسط سازمان سراج گیلان
جبهه‌سازی فعالان فضای مجازی یکی از برنامه‌های مهم سازمان فضای مجازی سراج گیلان در سال ۹۶ / برگزاری دوره های سواد مجازی در ادارات، نهادها و مجموعه‌های مختلف توسط سازمان سراج گیلان

به گزارش اندیشه گیلان، سجاد ستوده در گفت‌وگویی اظهار داشت: اهداف سازمان فضای مجازی سراج شناسایی فعالان و نخبگان فضای مجازی، توانمندسازی و جبهه‌سازی این نیروها در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری است. وی گفت: بررسی نتایج فعالیت‌های شورای عالی فضای مجازی و همچنین تاکیدات و اشارات مقام معظم رهبری […]

به گزارش اندیشه گیلان، سجاد ستوده در گفت‌وگویی اظهار داشت: اهداف سازمان فضای مجازی سراج شناسایی فعالان و نخبگان فضای مجازی، توانمندسازی و جبهه‌سازی این نیروها در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری است.

وی گفت: بررسی نتایج فعالیت‌های شورای عالی فضای مجازی و همچنین تاکیدات و اشارات مقام معظم رهبری به اهمیت فضای مجازی در سال‌های اخیر نشان می‌دهد منویات رهبری و خواسته‌های ایشان در این راستا هنوز محقق نشده است.

ستوده با اشاره به فعالیت‌های سازمان سراج گیلان در زمینه‌های مختلف از جمله توانمندسازی و آموزش و شناسایی فعالان فضای مجازی در استان گیلان افزود: طراحی دوره‌های آموزشی با تدریس اساتید برجسته کشور از فعالیت‌های مهم سازمان سراج در استان گیلان بوده است.

مسئول سازمان فضای مجازی سراج استان گیلان اعلام داشت: یکی از برنامه‌های مهم سازمان فضای مجازی سراج گیلان در سال ۹۶ جبهه‌سازی فعالان فضای مجازی است تا با هم‌افزایی بیشتر در راستای افزایش و نفوذپذیری بیشتر تولیدات این سازمان اقدام کنند.

وی با اعلام اینکه سازمان فضای مجازی سراج گیلان در جهت ترویج سواد فضای مجازی در سال ۹۵ مورد تقدیر قرار گرفت اذعان داشت: دوره‌های سواد مجازی با هدف بهره برداری بهینه از فضای مجازی و کاهش آسیب‌های آن برای کابران برگزار می‌شود.

مسئول سازمان فضای مجازی سراج  استان گیلان با اشاره به اینکه این دوره‌ها در ۱۴ سرفصل برگزار می‌شود افزود: سرفصل‌هایی مانند تکنیک اغنایی و پاسخگویی به شایعات و مدیریت فضای مجازی در خانواده از مهم‌ترین سرفصل‌های دوره سواد فضای مجازی است.

ستوده با اعلام آمادگی جهت برگزاری دوره های سواد مجازی در ادارات، نهادها و مجموعه‌های مختلف گفت: سازمان سراج گیلان برای نخستین بار آمادگی حمایت از تمام مجموعه‌های مردم‌نهاد و فعال در حوزه فضای مجازی را در زمینه‌های تولید محتوا، زیرساختی و در برخی موارد کمک‌های مالی دارد.

انتهای پیام/تسنیم