جلسات اخلاق ویژه فعالان فضای مجازی در سازمان سراج گیلان برگزار می‌شود
جلسات اخلاق ویژه فعالان فضای مجازی در سازمان سراج گیلان برگزار می‌شود

مسئول سازمان فضای مجازی سراج در استان گیلان گفت: با توجه به اهمیت ارتقاء سطح اخلاقی فعالان فضای مجازی استان گیلان، جلسات اخلاق ویژه فعالان فضای مجازی به‌میزبانی دفتر سراج به شکل منظم و ماهیانه برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس فرهنگی اندیشه گیلان، سجاد ستوده در گفت‌وگویی ضمن تشریح برنامه‌های سازمان سراج در ماه رمضان اظهار داشت: سازمان فضای مجازی سراج در دفتر استانی با همراهی مجموعه‌های مردم نهاد، چندین بسته نمایشگاهی محتوایی در قالب پوستر در دست تولید دارد که هرکدام از این نمایشگاه‌ها بر حسب زمان بندی از پیش مشخص شده، منتشر می‌شوند.

وی نخستین مجموعه نمایشگاهی این سازمان را برمبنای نگاه قرآنی مقام معظم رهبری بیان داشت و گفت: نخستین مجموعه نمایشگاهی با موضوع «تدبر در قرآن» از منظر رهبر معظم انقلاب، مورد بررسی و کنکاش قرار گرفته است که در قالبی زیبا، هنرمندانه و چشم نواز منتشر می‌شود.

مسئول سازمان فضای مجازی سراج در استان گیلان تصریح کرد: این مجموعه نمایشگاهی علاوه بر انتشار گسترده در فضای مجازی به شکل حقیقی نیز منتشر و به‌منظور استفاده عموم، در مکان‌های مردمی در ایام ماه رمضان در سطح استان گیلان ارائه می‌شود.

ستوده با اشاره به اهمیت ارتقاء سطح اخلاقی فعالان فضای مجازی استان گیلان افزود: یکی از برنامه‌های تنظیم شده در دفتر سازمان سراج در گیلان با توجه به فضای معنوی حاکم در این ماه، برگزاری جلسات اخلاق ویژه فعالان فضای مجازی استان است که به‌میزبانی این دفتر برگزار شده و از این پس نیز به شکل منظم و ماهیانه برگزار می‌شود.

مسئول سازمان فضای مجازی سراج در استان گیلان با اشاره به تولید نرم افزار واقعیت مجازی (AR) العبد ویژه حضرت آیت الله بهجت (ره) توسط این سازمان گفت: امکان انتشار عمومی پوستر اختصاصی و نرم افزار العبد به شکل گسترده فراهم شده است که در ماه رمضان منتشر و در اختیار مجموعه‌های فرهنگی و مساجد قرار می‌گیرد.

ستوده برگزاری دوره آموزشی شهید آوینی توسط بسیج مستضعفین و سراج را از دیگر برنامه‌های از پیش تعیین شده این سازمان بیان داشت و افزود: آموزش مجازی ساخت برنامه‌های اندروید با عنوان دوره آموزشی شهید آوینی، برنامه‌ای مشترک و کشوری است که توسط بسیج مستضعفین و سازمان سراج جهت آموزش مجازی گیلانیان بسیجی که در این دوره آموزشی ثبت نام کرده‌اند تدارک دیده شده است.

انتهای پیام/