جوانان مرکز تخصصی باقرالعلوم(ع) نقشی تعیین کننده در آینده نیروی دریایی ارتش دارند
جوانان مرکز تخصصی باقرالعلوم(ع) نقشی تعیین کننده در آینده نیروی دریایی ارتش دارند

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا با بیان اینکه تمام فعالیت‌های ما باید قرآن محور باشد زیرا جوانان و آینده سازان نیروی دریایی که در این مرکز مشغول تربیت و آموزش هستند، نقشی تعیین کننده در آینده نیروی دریایی ارتش دارند.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، ناخدایکم احمدرضا شهیدی در آستانه فرا رسیدن ایام پر فیض ماه مبارک رمضان، در جمع مربیان قرآنی و تعدادی از فرماندهان اظهار داشت: مربیان قرآنی بهترین افراد جامعه هستند و پیامبر گرامی اسلام (ص) در اهمیت جایگاه مربیان قرآنی فرمودند “بهترین شما کسانی است که قرآن را به دیگران بیاموزد”.

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا گفت: بهترین کار را در بهترین ماه با بهترین کلام در اختیار مردم قرار دهیم زیرا کشور ما یک کشور قرآنی است اما کارهای قرآنی صورت گرفته کافی نیست و می‌بایست با تلاش و جدیت در تربیت و آموزش قرآنی جوانان خود بکوشیم.

ناخدا شهیدی برگزاری بیش از ۶۴ کلاس قرآن کریم در هر روز ماه مبارک رمضان را توفیقی بزرگ برای این فرماندهی دانست و تصریح کرد: برگزاری این تعداد کلاس قرآن در یک روز، به‌صورت هم‌زمان و در یک مجموعه، نمونه و بی‌نظیر است.

وی با اشاره به تلاش گسترده این فرماندهی در گسترش فرهنگ قرآنی و همچنین تربیت حافظان قران کریم گفت: از اینکه مشاهده می‌شود فعالیت‌های قرآنی صورت گرفته در این فرماندهی باعث کسب رتبه‌های برتر در سطح نیروی دریایی و همچنین ارتش شده سبب خوشحالی است.

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا ابراز داشت: با توجه به اینکه هجوم فرهنگی دشمن به آرمان‌ها و اعتقادات مذهبی جوانان ما هر روز گسترده‌تر می‌شود، لزوم تلاش بیشتر در امر آموزش قرآن کریم ضروری است.

ناخدا شهیدی بُرنده‌ترین سلاح برای مقابله با دشمن را عمل به تعالیم قرآن کریم و سیره اهل بیت(س) دانست و اظهار داشت: باید در تقویت امور قرآنی و ترویج سیره ائمه معصومین (ع) بکوشیم.

وی افزود: تمام فعالیت‌های ما باید قرآن محور باشد زیرا جوانان و آینده سازان نیروی دریایی که در این مرکز مشغول تربیت و آموزش هستند، نقشی تعیین کننده در آینده نیروی دریایی ارتش دارند و همه ما وظیفه داریم در ارتقای بعد معنوی کارکنان بکوشیم.

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا با بیان اینکه دشمن پس از شکست در جنگ سخت، روی به جنگ نرم آورده است خاطرنشان کرد: مهمترین ابزار مقابله با جنگ فرهنگی دشمن، اقدام قرآنی و دینی است.

انتهای پیام/تسنیم