حذف کردن عنوان طلاق از شناسنامه زوجین مسئله طلاق را حل نمی‌کند
حذف کردن عنوان طلاق از شناسنامه زوجین مسئله طلاق را حل نمی‌کند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره بر طرح جایگزین برای کاهش طلاق در جامعه گفت: حذف کردن عنوان طلاق از شناسنامه زوجین مسئله طلاق را حل نمی‌کند.

به گزارش اندیشه گیلان، جبار کوچکی نژاد امروز در گفت‌وگویی از رشد طلاق در کشور انتقاد کرد و اظهار داشت: رشد طلاق در کشور متأسفانه بسیار بالا است و جامعه از این منظر رنج می‌برد.

وی با اشاره به افزایش روزافزون آسیب‌های اجتماعی در سایه افزایش طلاق افزود: در کنار رشد طلاق ما شاهد فاجعه در راستای افزایش آسیب‌های اجتماعی هستیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر طرح جایگزین برای کاهش طلاق در جامعه گفت: حذف کردن عنوان طلاق از شناسنامه زوجین مسئله طلاق را حل نمی‌کند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به لزوم مقاومت در خصوص طرح‌ها و لایحه‌های بی‌اساس تأکید داشت و مطرح کرد: هر چیزی که طلاق را ترویج می‌کند باید در مقابل آن ایستاد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر اینکه نباید اجازه داد تا سنت زیبا و پسندیده ازدواج تبدیل به طلاق شود، تصریح کرد: مخالف طرح حذف عنوان طلاق از شناسنامه هستم.

کوچکی نژاد بابیان اینکه حذف طلاق از شناسنامه ترویج طلاق بیشتر در جامعه را به دنبال خواهد داشت، خاطرنشان کرد: باید طرح‌های جایگزین در راستای کاهش طلاق داشته باشیم.

وی با اشاره به بهره‌گیری از شیوه‌های کارا برای جلوگیری از کاهش طلاق در جامعه گفت: باید تلاش کرد امر منفور طلاق در جامعه کاهش پیدا کند و جامعه در این راستا به یک آرامش نسبی برسد.

انتهای پیام/فارس