حرف‌های تلخی علیه سپاه زده می‌شود/کارهای سازندگی سپاه نبود در تحریم‌ها تاب نمی‌آوردیم
حرف‌های تلخی علیه سپاه زده می‌شود/کارهای سازندگی سپاه نبود در تحریم‌ها تاب نمی‌آوردیم

به گزارش سرویس فرهنگی اندیشه گیلان، سردار پاسدار محمد عبدالله‌پور عصر امروز در مراسم سالگرد سردار شهید ابراهیم رضوانی در لشت نشاء اظهار داشت: امروز کسانی که می‌خواهند ایران قدرتمند باشد باید راه شهدا را در پیش بگیرند. فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه شهید رضوانی عزیز تمام کارهایش برای خدا بود و ما […]

به گزارش سرویس فرهنگی اندیشه گیلان، سردار پاسدار محمد عبدالله‌پور عصر امروز در مراسم سالگرد سردار شهید ابراهیم رضوانی در لشت نشاء اظهار داشت: امروز کسانی که می‌خواهند ایران قدرتمند باشد باید راه شهدا را در پیش بگیرند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه شهید رضوانی عزیز تمام کارهایش برای خدا بود و ما هم باید کارهایمان برای خدا باشد گفت: شهید رضوانی هیچ وقت از دشمن نترسید و ما هم نباید از دشمن بترسیم زیرا دشمن در مقابل ایمان مردم قدرتی ندارد.

وی با اشاره به کسانی که امروز سپاه را دولت تفنگدار می‌نامند اعلام داشت: همین بنزینی که امروز در آن به خودکفایی رسیدیم و یا همین سد کرخه که ۳ هزار و ۳۰۰ متر طول تاج آن است و ۱۵۰ متر عمق دارد را خیلی‌ها آمدند و گفتند که نمی‌توان با یک سد آب کرخه را مهار کرد اما سپاه آنجا سد احداث کرد.

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه هرچند حرف‌های تلخی علیه سپاه زده می‌شود اما به این مظلومیت‌ها عادت کرده‌ایم ابراز داشت: اگر نبود کارهای سازندگی سپاه نمی‌توانستیم در این تحریم‌ها تاب بیاوریم.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان اذعان کرد: این دولت و دولت‌های قبل ۲۳ هزار میلیارد به سپاه بدهکار هستند و با احتساب اینکه در هر ماه فقط ۳ هزار میلیارد یارانه داده می شود محاسبه کنید رقم بدهی آن‌ها یعنی چند ماه پول یارانه کشور.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری اجازه هزینه کردن درآمدهای اقتصادی سپاه را در داخل سپاه نداده‌اند گفت: درآمدهای سپاه از محل پروژه‌های اقتصادی صرف احداث مسجد، خانه عالم و مسکن محرومان و سایر امور عام المنفعه و طرح های محرومیت‌زدایی می‌شود.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه از سال گذشته احداث هزار واحد محرومان مسکن را در استان گیلان آغاز کردیم اظهار داشت: تاکنون ۸۰۰ واحد مسکن ساخته و تحویل دادیم و ۲۰۰ واحد دیگر تا چند روز آینده تحویل خواهد داده شد.

انتهای پیام/