حرکت هوشمندانه مقاومت بیشترین ضربه را به دشمن وارد کرد
حرکت هوشمندانه مقاومت بیشترین ضربه را به دشمن وارد کرد

نماینده ولی فقیه در گیلان رزمندگان اسلام را تابع ولایت عنوان کرد و گفت: حرکت هوشمندانه جبهه مقاومت بیشترین ضربه را به دشمن وارد کرده است.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی در جمع کارکنان لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با قدردانی از فداکاری رزمندگان در جبهه مقاومت اظهار کرد: نیروهای مسلح مایه آبرومندی فرماندهی معظم کل قوا هستند و با وجود رزمندگان امروز ایران اسلامی به عنوان کشوری انقلابی محسوب می‌شود.

وی به تحولات بین‌الملل اشاره کرد و افزود: با وضعیتی که رئیس جمهور آمریکا در جهان به وجود آورده و رژیم صهیونیستی در کاخ سفید آشیانه کرده، بعید نیست با این فرد بی‌سیاست و بی‌تدبیر در آمریکا جنگ جهانی سوم ایجاد شود.

امام جمعه رشت با تأکید بر حرکت هوشمندانه در برابر دشمن، بیان کرد: امام علی(ع) به مالک اشتر فرمود؛ سپاهیان به منزله دیوار مستحکمی هستند که دور شهر کشیده شدند و اجازه نمی‌دهند وارد خاک کشور شوند بنابراین باید کمترین آسیب را دیده و بیشترین ضربه را به دشمن وارد کنیم.

قربانی، رزمندگان را تابع ولایت خواند و تصریح کرد: رزمندگان به اذن الله حرکت می‌کنند و با حجت به جبهه می‌روند و رزمندگان اسلام نشان دادند به اذن ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری حرکت می‌کنند.

وی، مشروعیت اقدام رزمندگان مقاومت را با نظر ولی امر مسلمین عنوان کرد و گفت: برخی می‌گویند از مرزهای کشور باید حفاظت کرد و مقاومت در سوریه به چه منظور است و در پاسخ به این افراد می‌گوییم دشمن و رژیم صهیونیستی می‌خواهند از طریق سوریه به مرزهای ایران اسلامی نزدیک شوند و اگر جلوی آنها گرفته نشود وارد کشور می‌شوند بنابراین ما اسلحه و قدرت داریم اما غرور نداریم و در سایه ولایت گام بر می‌داریم.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه بین رزمندگان عراق و سوریه برای مقابله با داعش وحدت ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: جبهه مقاومت باید در کنار مرزهای رژیم صهیونیستی حضور داشته باشد تا در زمان مقتضی آن را نابود کنند.

قربانی، پاسداران انقلاب اسلامی را معتقد به خدا و قیامت ذکر کرد و یادآور شد: پاسداران طبق تعلیمات دینی حرکت می‌کنند و در این راستا اگر فرماندهی مانند حاج قاسم سلیمانی را نداشتیم نمی‌توانستیم تمام تهدیدها را مهار کنیم.

وی با بیان اینکه رزمندگان در زندگی تمام امور را رعایت می‌کنند، اظهار کرد: رزمندگان عزت اسلام هستند و امام(ره) فرمود؛ دست پاسداران را می‌بوسم زیرا فرشتگان دست آنها را می‌بوسند.

انتهای پیام/