حضرتی: ‌نبرد انتخابات با کناره‌گیری قالیباف برای روحانی فوق‌العاده سخت شد
حضرتی: ‌نبرد انتخابات با کناره‌گیری قالیباف برای روحانی فوق‌العاده سخت شد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کناره‌گیری محمدباقر قالیباف ‌‌گفت: با کنار رفتن یک نفر از رقبا نباید قضیه انتخابات را ساده بگیریم بلکه نبرد فوق‌العاده سختی را در پیش‌ِرو داریم‌.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، الیاس حضرتی در مراسم افتتاح ستاد مرکزی حامیان گفتمان عقلانیت و توسعه با اشاره به پیشتاز بودن مردم گیلان در تمام عرصه‌ها اظهار داشت: گیلانیان به‌ویژه مردم رشت همواره به‌لحاظ فرهنگی، عقلانیت،  قدرت تحلیل و پیش‌بینی نسبت به مردم سایر استان‌ها صدها قدم جلوتر هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اعلام حمایت خود از لیست ائتلاف عقلانیت و توسعه شهرستان رشت اذعان داشت: باعث افتخار اینجانب است که حداقل یک بار در طول هفته از قدرت تحلیل دقیق شخصیت‌های فکور، خدمتگزار و باسواد عقلانیتی که در این لیست حضور دارند بهره‌مند شوم.

وی گفت: رشت در طول سال‌ها آرزو داشته است در جهت عمران، آبادانی و مدیریت شهری عملکردی خلاقانه که موجب موفقیت ملی در مدیریت شهری شود انجام دهد که در این راستا یک شورای هماهنگی همفکر و پشتیبان باعث می‌شود شهردار خوب رشت به امور توسعه شهری خود به بهترین شکل بپردازد.

نماینده اسبق مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات نوعی قرارگرفتن بین دوراهی است ابراز داشت: انتخابات تنها فرصتی برای رأی دادن نیست بلکه انتخاب مسیری صحیح بین دوراهی با دو نوع شیوه متفاوت مدیریت است.

حضرتی به دو نوع مدیریت کوچه‌های تاریک و باریک و مدیریت اتوبانی اشاره کرد و گفت: به‌اعتقاد مدیران  کوچه‌های تاریک و باریک، همه مردم به‌غیر از تعداد کمی از آنها لامذهب، فاسد، جاسوس و منحرف هستند و کشور در تمام مسائل به‌ویژه موسیقی، سیاست خارجی، پوشش و سرمایه‌گذاری دچار مشکل است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ویژگی مدیران کوچه‌های تاریک و باریک، تنگ‌نظری، کج‌خلقی، بداخلاقی، تهمت زدن، دروغ گفتن و توجیه مسائل بر اساس احکام شرعی است.

مدیر مسئول روزنامه اعتماد درباره مدیریت اتوبانی ابراز داشت: این نوع مدیریت شامل استفاده از تمامی ظرفیت‌های ایران به‌صورت یک‌پارچه و ایجاد فضای کافی برای تمام اقشار جامعه بدون درنظر گرفتن فاصله‌های قومیتی و اقلیتی است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر مسئله هنر در جامعه بیان داشت: گاهی با قطعه‌ای از یک موسیقی و یا با شعر کوتاهی می‌توان به‌اندازه یک کتاب ۵۰۰صفحه‌ای به بهترین شکل مفاهیم را منتقل کرد.

حضرتی با ابراز اینکه در هر شرایطی به روابط دوستانه خود متعهد است، افزود: لطف خداوند شامل حال بنده شده است که وقتی با کسی پیمان دوستی می‌بندم برای همیشه کنار وی باقی می‌مانم و بدی‌های دیگران را هرگز به خاطر نمی‌سپارم.

نماینده اسبق مردم رشت در مجلس با اشاره به کناره‌گیری محمدباقر قالیباف ‌‌گفت: با کنار رفتن یک نفر از رقبا، نباید قضیه انتخابات را ساده بگیریم بلکه نبرد فوق‌العاده سختی را در پیش‌ِرو داریم‌.

انتهای پیام/