حضور اجباری کارکنان اداره‌های گیلان برای سخنرانی جهانگیری در رشت
حضور اجباری کارکنان اداره‌های گیلان برای سخنرانی جهانگیری در رشت

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان گفت: تمام مجموعه‌های استانداری و دستگاه‌های اجرایی گیلان کارکنان خود را به صورت علنی، رسمی و غیر رسمی موظف کردند برای سخنرانی معاون اول رئیس جمهور در رشت شرکت کنند.

به گزارش سرویس سیاسی اندیشه گیلان، حجت‌الاسلام سعید مهدوی امروز در گفت‌وگویی با تأکید بر رعایت قانون، اعتدال و اخلاق توسط مجریان انتخاباتی دولت اظهار کرد: با کمال تأسف تمام مجموعه‌های استانداری گیلان به صورت علنی، رسمی و غیر رسمی در حوزه تبلیغات انتخابات دخالت مستقیم و غیر قانونی کردند.

وی ادامه داد: مدیرکل یک اداره به تمام مؤسسه‌های خیریه زیر مجموعه خود پیامک کرده، فردا روز حساسی است و باید برای سخنرانی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در اجتماع سالن تختی شهر رشت حضور پیدا کنند.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان به موظف کردن تمام کارمندان و کارکنان توسط مدیر یک اداره برای حضور در سخنرانی معاون اول رئیس جمهور در سالن تختی ورزشگاه شهید عضدی رشت اشاره کرد و افزود: مدیر مذکور کارکنان خود را تهدیده کرده است اگر در سخنرانی معاون اول رئیس جمهور حضور پیدا نکنند در ادامه همکاری آنها به‌ویژه نیروهای قراردادی مشکل ایجاد می‌شود.

مهدوی با بیان اینکه تمام مجموعه‌های ورزشی و کانون‌های جوانان توسط مدیرکل سازمان مربوطه به صورت دستورالعمل اداره موظف به حضور در سخنرانی اسحاق جهانگیری شدند، تصریح کرد: به نظر می‌رسد با روش مذکور اعتماد عمومی نسبت به برگزارکنندگان انتخابات که مجموعه مدیران استانی و استانداری هستند، روبه زوال می‌رود و این امر به مشارکت حداکثری مردم صدمه و لطمه وارد می‌کند.

وی در پایان متذکر شد: مناسب است مدیران کل از امکانات دولتی برای تبلیغ دولت مستقر سوء استفاده نکنند و اجازه دهند مردم در فضای آرام و انتخاب آزاد به گزینه خود که رئیس جمهور اصلح آینده است.

انتهای پیام/