حضور تورهای کوهنوردی هنجارشکن در گیلان
حضور تورهای کوهنوردی هنجارشکن در گیلان

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به هنجارشکنی توسط تورهای کوهنوردی و دوچرخه سواری در این استان، گفت: ضوابطی برای حضور این تورها در ییلاقات گیلان تعیین شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گیلداد، سردار عزیزالله ملکی در جلسه قرارگاه عفاف و حجاب با اشاره به اینکه در حال حاضر تمامی مسائل مربوط به حوزه عفاف و حجاب بر خلاف قوانین بر عهده نیروی انتظامی است، اظهار داشت: یک سوم نیروی انتظامی گیلان در ایام عید در قالب گشت‌های امنیت اخلاقی و اجتماعی در سواحل و تفرجگاه‌ها بودند.

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به افزایش مسافرت‌ها پس از کاهش همه گیری کرونا، بیان کرد: اجرای طرح سالم سازی دریا و برخورد با صنوف متخلف از جمله اقدامات نیروی انتظامی در ایام تعطیلات بود.

وی با بیان اینکه تورهای کوهنوردی و دوچرخه سواری که اواخر هفته در استان حضور می‌یابند نسبت و محرمیت ندارند، ادامه داد: متأسفانه این افراد نامه هم دارند.

فرمانده انتظامی گیلان تصریح کرد: تاکید شده از تردد این گروه‌ها جلوگیری و اجازه نمی‌دهند که در ییلاقات تردد کنند مگر آنکه با یکدیگر نسبت داشته باشند.

سردار ملکی با بیان اینکه ۱۰۸ تیم خودرویی در سال جدید در استان راه اندازی شده که کارکرد خوبی دارند، بیان کرد: رتبه سوم کشوری در اجرای طرح ناظر یک را کسب کردیم.

انتهای پیام/*